“Pozdejsi obed pred odletem.”

Porto Cafe Restaurant
Č. 4 827 z 6 157 Restaurace v Praze
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 19. července 2018 prostřednictvím mobilu

Ano souhlasim ze ceny jsou opravdu vysoke. Pivko za 149,- je opravdu mimo a burgr za 400,- taky. Ale na druhou stranu se jedna o letiste, najem bude asi vyssi. Kdyz to vemu ale z druhe strany, tak burgr byl opravdu vyborny a pripraven tak jam jsem si rekl. Plzen kterou jsem dostal byla vyborna a dlouho jsem tak dobrou nemel. Servis prijemny a mily. Pokud vam nevadi nechat za obed vic nez normalne :) tak mohu doporucit a nechapu negativni hodnoceni. Kazdy se na cenu muze podivat dopredu pred vstupem.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli ladislavB1985.

Recenzováno: 11. května 2017 prostřednictvím mobilu

Tato vizitka české gastronomie hned po příletu do Prahy je příšerná. Jídlo, které není dobré ani čerstvé. Předražené. Ještě jsme měli štěstí na personál, který byl přátelský.

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli Tomáš T.
Recenzováno: 7. února 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace vypadá dobře, byli jsme tam brzo ráno na snídani. Snídaně sice v pořádku, klasicky průměr. Ohledně ceny teda souhlasím se všemi, nechutně předražený. I na pomery cizinců. Ale vrcholem bylo, ze nás samotná servírka upozornila na dysko (tip). Zda nám vyhovuje tip 10% ceny. Ne zda chceme tip ale zda takovýto nám vyhovuje.

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Caroline N.
Recenzováno: 28. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Pardon, ale z dálky to tak opravdu vypadalo, az kdyz sem dorazil blíž, zjistil jsem ze je to Porto. No byl jsem opravdu zvědav co tady na letišti objevim, ale nakonec jen restaurace

Datum návštěvy: srpen 2015
Poděkujte uživateli moteffino.
Recenzováno: 2. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Jídlo výborné český guláš. Na české poměry sice dražší, ale kvalitní. Cenově srovnatelné s EU. Obsluha milá, rychlá, pozorná. Speciálně Jan Holeček je muž na správném místě. Doporučuji!

Datum návštěvy: srpen 2015
Poděkujte uživateli Marek P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Porto Cafe Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Porto Cafe Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!