TripAdvisor

Bílý jeřáb
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 5
Recenzováno: 12. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Vynikajici pohodove misto, prvotridni nabidka caju a obsluha s velkymi znalostmi. Chvilku jsem se zapovidal s panem, ktery me obsluhoval a nakonec se z neho vyklubal neskutecne prijemny majitel O cajich jsem se dozvedel mnoho zajimaveho a za ta leta uz jsem jich tu taky mnoho ochutnal a vzdycky si pochutnal. S naprostou jistotou si troufnu oznacit jako nejlepsi cajovnu, kterou jsem kdy navstivil

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Tom V.

Recenzováno: 20. listopadu 2015 prostřednictvím mobilu

Tuto cajovnu navstevujeme s prateli jiz delsi dobu, velmi prijemne prostredi, mila obsluha a velky vyber caju a jinych napoju. V menu je mozno si objednat nekolik vegetarianskych jidel a zakusku. Vrele dopurucuji navstevu teto cajovny.

Datum návštěvy: listopad 2015
Poděkujte uživateli Jan H.
Jerab, Vlastník v zařízení Bílý jeřáb, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. února 2016

Děkujeme za pochvalu a těšíme se na shledanou!

Recenzováno: 25. listopadu 2016

Datum návštěvy: leden 2016
Recenzováno: 13. října 2016

Datum návštěvy: září 2016
Jerab, Owner v zařízení Bílý jeřáb, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. října 2016

Recenzováno: 11. října 2016

Datum návštěvy: říjen 2016

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bílý jeřáb, si také prohlíželi

Už jste navštívili Bílý jeřáb? Sdílejte své zkušenosti!