“Zašívárna”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 27. června 2018

Solidní restaurace, která z venku vypadá až extrémně nenápadně. Vevnitř má ale vynikající atmosféru, přátelský nádech a působivou zahrádku, kde je ovšem nevýhoda vnitrobloku, tedy nemožnost sedět déle než do 22:00. Jídlo na úrovni, orientováno na východní kuchyni.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli Kaka3.

Recenzováno: 21. dubna 2018

Vychutnali jsme si tento týden vynikající večeři z této restauraci, jídlo bylo skvělé, obsluha příjemná a interier nádherný, měli jsme štěstí, že na zahrádce bylo volno.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli Helena E.
Recenzováno: 1. března 2018

Skvělý zážitek v létě. Krásná zahráda a výborné jídlo. Byly jsme tu s manželkou na narozeninové večeři a zůstaly jsme absolutně spokojení.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Be I.
Recenzováno: 11. února 2018 prostřednictvím mobilu

Nejlepší čína v Praze s pěkným prostředím. Ať si dáte cokoliv, je to vždy naprosto dokonalé. Profesionální a příjemný personál.

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Jiří H.
Recenzováno: 14. listopadu 2017

Do Zelené zahrady chodím vždy ráda, protože jejich zahrádka je oáza klidu. Baví mě jak mezinárodní, tak čínská jídla a jejich cena naprosto odpovídá jejich kvalitě. Vždy milý personál, speciálně manažer Jaroslav. Na zahrádce je krásné jezírko s koi kapry, co zaujme nejen děti.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli DjTestes.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zelená zahrada, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Zelená zahrada? Sdílejte své zkušenosti!