“Spokojenost”

Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 26. listopadu 2019

Byl jsem zde s přítelkyní při procházce Prahou a byli jsme spokojeni. Měli jsme výborná zebra a Plzeň byla fantastická. Obsluha příjemná můžu doporučit

Poděkujte uživateli Eriko1234567.

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Restauraci jsme navštívili 16.9.2019 v cca 17:30 hod. Chtěli jsme si u vás dát něco dobrého k jídlu a pití. Usadili jsme se v levé části od vchodu z ulice Husova, objednali si pití a požádali o to, zda si můžeme dát něco k pití. Dostali jsme odpověď, že v této části si můžeme dát pouze něco malého k pití. I když se nám to moc nelíbili, řekli jsme si, že si tedy dáme pouze něco k pití. Další problém vyvstal, když jsme chtěli platit kartou, bylo nám paní servírkou sděleno, zda to opravdu myslíme vážně, když chceme platit 104,- Kč kartou a že platby kartou jsou přijímány až od 500,- Kč výše. Prostě strašné chování.

Poděkujte uživateli qkr13.
Recenzováno: 15. září 2019

Tohle je opravdu neskutečné .. obsluha na zahrádce nám v 16.00 oznámila, ze mají pauzu na oběd a poté oba číšníci mastili karty za keřem u fragnerky .. dali jsme si i přes to pivo uvnitř a cca za hodinu se vyvalili se spinavými zadnicemi lážo plážo obsluhovat ... oba značně otrávení ... nechutné

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Qeijo.
Recenzováno: 24. srpna 2019

Rozhodly jsme se s kamarádkou posedět na pivu a k našemu neštěstí zrovna v této restauraci. Možná jsme měly pouze smůlu na číšníka, těžko říct. Při příchodu nám pan Erik sdělil na otázku zda berou platební karty, že jsme si na zahrádce sedly nejdál co jsme mohly a že nás tam nechá sedět v případě, že si dáme každá víc jak dvě piva v případě, že chceme platit kartou. A také požadoval spropitné. Už na první pohled bylo vidět značné zklamání, že nejsme německého původu. Při odchodu se ho má kamarádka ironicky zeptala, zda-li všichni hosté co platí kartou musí chodit platit dovnitř. Jako odpoveď jí bylo řečeno, že je pí**. Obávám se,že takovéhle chování je až nadmíru nepřípustné.

2  Poděkujte uživateli kate_inak520.
Recenzováno: 12. července 2019

Velmi nepříjemná obsluha, vlezlé až oplzlé chování, a na závěr si číšník řekl o 20% dýška. Nebylo mu vyhověno, na což reagoval nemístnými komentáři. Neuvěřitelné, nikdy vice. Na FB si přidávání komentářů zablokovali, těmi negativními se to všude jen hemží. Otřesný zážitek.

Datum návštěvy: červen 2019
3  Poděkujte uživateli arpadmolnar2.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Svejk Restaurant U zeleneho stromu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Svejk Restaurant U zeleneho stromu? Sdílejte své zkušenosti!