“Dobré zákusky a ceny”

Č. 9 z 39 Pekárna v Praze
Okolí: Malá Strana
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 14. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

V blízkosti dolní stanice lanové dráhy na Petřín není mnoho míst, kde se člověk může občerstvit a posedět za rozumné ceny. Často je těžké najít volné místo. Nejlepší je hruškovo-zázvorový dort. Zmrzlina ale i další dorty jsou chutné. Koláče nebo linecké pečivo naopak nevypadá moc dobře. Pokud jde o čaj nebo kávu pil jsem také lepší. Často se ale vracíme.

Poděkujte uživateli Martin C.

Recenzováno: 1. března 2017

Místo je příjemné jídlo dobré a obsluha milá. Nečeká vás žádné překvapení, ale rozhodně vás nezklamou. Pokud máte chuť na sladké a jste poblíž, určitě se stavte.

Poděkujte uživateli FilipCech.
Recenzováno: 10. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Výborné domácí zákusky (chlebíčky už na nás nezbyly), útulné prostředí se vkusnou vánoční výzdobou, pohoda a klid na rušném Újezdě. Je tu i malý dětský koutek, noviny a časopisy... Doporučuji

Poděkujte uživateli Hana A.
Recenzováno: 24. srpna 2016

Bohužel nepřijímají stravenky a platba kartou není možná, objednání a zaplacení u pultu a následné odnesení si věcí ke stolu mi také nepřijde příliš pokrokové.

1  Poděkujte uživateli PolyxenaDobes.
Recenzováno: 30. října 2015

Hezká cukrárna s milou obsluhou a výbornými dortíky na velmi lukrativním místě, kde denně projde hodně turistů..Byla jsem několikrát a pokaždé mám problém si vybrat jen jeden zákusek, nejraději bych snědla všechny :-) Určitě stojí za návštěvu

Poděkujte uživateli Tereza K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Knoflíčků, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Knoflíčků? Sdílejte své zkušenosti!