TripAdvisor

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 6. února 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navštívili s rodinou. A od A do Z vynikající! Krasne prostředí, milá a ochotná obsluha a hlavně výborné jídlo-všichni milujeme ryby a mořské plody. Od domácího pečiva přes carrpacio, špagety, rybu až k dezertu jsme si všichni moc pochutnali :) jediné co bych mohla vytknout jsou nevyloupane krevety v talíři pro dva to nas trochu zarazilo jinak super! Určitě se vrátíme! :)

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli Tereza1408.

Recenzováno: 3. prosince 2016

skvělé mušle, dobré prosecco, milá obsluha, jen bych změnila vzhled jídelních lístků. poměr kvalita cena velmi dobré!

Poděkujte uživateli janakz.
Recenzováno: 1. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Restauraci Per te jsme navstivili na vecrni pracovni setkani a byli jsme velice spokojeni. Jelikoz nas bylo hodne chteli jsme neco pestreho a zde si jidlo vybral kazdy hodne pasta s morskymi plody ale i maso ci pizza,vyber siroky. Prostredi prijemne stejne jako personal. Urcite jeste zajdu.

Datum návštěvy: prosinec 2016
Poděkujte uživateli Zuzana V.
Recenzováno: 12. listopadu 2016

Posezení s přáteli bylo příjemné, protože je zde příjemné prostředí, ochotná obsluha a dobré jídlo.
V porovnání s jinými italskými restauracemi v Praze není tato restaurace až nějak vyjímečná, řekla bych že je to lepší průměr.

Poděkujte uživateli A C.
Recenzováno: 23. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hezká italsky zařízená restaurace s vyšší cenovou hladinou, ovšem kvalitou odpovídající. Jídlo velmi dobré, obsluha příjemná, v létě se dá posedět před restaurací venku.

Poděkujte uživateli michalb924.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Per Te Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Per Te Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!