TripAdvisor

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 3. května 2017

Bydlíme na Vinohradech, a tak tuto restauraci s přítelkyní občas navštívíme.
Mívají velmi dobré mořské plody a kvalitní těstoviny. Trochu jsem byl zklamán, když jsem si jednou dal pizzu, byla málo udělaná a také rajčatová salsa byla příliš kyselá. Na druhou stranu musím ale uznat, že se nejedná prvoplánově o pizzerii.
Na druhou stranu bych ale velmi doporučil předkrmové pečené papriky s balkánským sýrem. Potěší i nabídka bezlepkových těstovin.
Chybou podle mého je, že mají větší kapacitu kuřáckých než nekuřáckých prostor.

Datum návštěvy: březen 2017
1  Poděkujte uživateli 888petr.

Recenzováno: 1. března 2017

V této restauraci jsem byla již několikrát (s rodinou, ve větší společnosti přátel i ve dvou s kamarádkou). Prostředí je kultivované, jídla i vína dobrá, ceny úměrné, ale přesto mám dvě drobné výtky. První se týká rozdělení na kuřáckou a nekuřáckou část. Větší část podniku je vyhrazena kouřícím hostům, kterých ale bylo při všech mých pěti návštěvách výrazně méně, než nekuřáků. Nekuřáci přitom po cestě na toalety zakouřenou částí procházejí, což je dost nepříjemné. Nechápu, proč to není naopak a nekuřáci nemají větší místnost. Nicméně od června 2017 se nebude kouřit nikde a tím se to vyřeší k naší spokojenosti. Druhá výtka se týká poněkud přehlížející obsluhy, když jsme si do PerTe přišly večer sednout s kamarádkou, aniž bychom jedly. Číšník zřejmě nabyl dojmu, že mu za pozorost moc nestojíme, když jsme tam jen o kafi a džusu, a musely jsme se mu připomínat. Jinak ale v zásadě můžu tuto restauraci doporučit.

Poděkujte uživateli Hofmanka.
Recenzováno: 19. února 2017 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navstivili s rodinou. Byli jsme zde poprve a urcite ne naposledy. Uzasny pristup a pece o nas vsechny vcetne deti. Nadherna a pratelska atmosfera, profesionalni pristup a neuveritelne dobre vino a jidlo. Gurmansky zazitek. Takhle jsme si na rybach a morskych plodech pochutnali vzdy jen v zahranici. Dekujeme.

Datum návštěvy: únor 2017
1  Poděkujte uživateli B-tiny.
Recenzováno: 6. února 2017 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navštívili s rodinou. A od A do Z vynikající! Krasne prostředí, milá a ochotná obsluha a hlavně výborné jídlo-všichni milujeme ryby a mořské plody. Od domácího pečiva přes carrpacio, špagety, rybu až k dezertu jsme si všichni moc pochutnali :) jediné co bych mohla vytknout jsou nevyloupane krevety v talíři pro dva to nas trochu zarazilo jinak super! Určitě se vrátíme! :)

Poděkujte uživateli Tereza1408.
Recenzováno: 3. prosince 2016

skvělé mušle, dobré prosecco, milá obsluha, jen bych změnila vzhled jídelních lístků. poměr kvalita cena velmi dobré!

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli janakz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Per Te Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Per Te Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!