TripAdvisor

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: 22. prosince 2017

Vynikající mušle i těstoviny, výborné víno, milá a profesionální obsluha. Krásný interiér. Rádi se vrátíme!

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli Kamila R.

Recenzováno: 19. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Do Per te jsme se vypravili jiz pakovane, oblibili jsme si ho na setkani,kdyz mame chut na neco dobreho,hlavne krevety ☺ ty jsou vzdy super a dnes i zkouska dezertu, nezklamaly mohu jen doporucit

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Zuzana V.
Recenzováno: 6. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

S rodinou jsme si skvěle pochutnali na mořských specialitách. Čerstvé a jednoduše připravené ryby, plody moře a výborné víno.
Velmi ochotná a milá obsluha nám zajistila rodinnou oslavu, jako bychom byli na dovolené.Doporučuji!

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli MisMau.
Recenzováno: 9. listopadu 2017

Této restauraci se vyhněte. Byla jsem zde poprvé a naposled. Nikdo Vás neuvítá, vešli jsme a byli jsme zmateni, kde se usadit. Starý číšník s lámanou češtinou nám neporadil, jen nahněvaně lamentoval a rozhazoval rukama. Nechápala jsem, jaký je rozdíl mezi první a druhou místností a že ještě vedou schody dolů. Ten samý číšník nám objednal a přinesl čaj, kterého dost vylil na stůl. Neomluvil se, neutřel a nasraně odešel. Opravdu sandál. Jídlo bylo chutné, ale necítila jsem se dobře kvůli němu....
Návštěva byla 8.11.

Datum návštěvy: listopad 2017
1  Poděkujte uživateli Sofiesofo.
DraganSt, Vlastník v zařízení Per Te Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2017

Vaše zkušenost s naší restaurací mě moc mrzí.
Budeme dělat vše proto,aby se to už neopakovalo a doufat,že se k nám zase vrátíte.
S přáním krásného dne.

Recenzováno: 6. září 2017 prostřednictvím mobilu

Náhodná návštěva tohoto podniku. Byl jsem příjemně překvapen nabídkou na polední menu. Chutné jídlo, příjemná obsluha. Kohoutková voda. Cenová úroveň odpovídá poloze a nabízeným službám.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli 3JanK.
DraganSt, Manažer v zařízení Per Te Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2017

Vážený pane Jan K,velice děkujeme za milou pochvalu.Rádi Vás zas brzy přivítáme.
S pozdravem restaurace Per Te

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Per Te Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Per Te Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!