TripAdvisor

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Vinohrady a Vršovice
Recenzováno: před 2 týdny prostřednictvím mobilu

Díky referenci jsem věděl, ze to bude dobré, ale moje očekávání bylo překonáno. Perfektní jídlo, kvalitní vína, velmi ochotná obsluha a příjemné prostředí. Každý z naší čtveřice byl spokojený. Můžu doporučit.

Poděkujte uživateli jiri_praha_cz.

Recenzováno: 16. října 2019

Velmi snazivy personal, dobre cerstve jidlo.
Atmosferu sice trochu kazi italsti a balkansti “podnikatele”, ale jinak jidlo opravdu velmi chutne. Interier spis bez stylu. Presto davam 4*

Poděkujte uživateli romanasimek.
Recenzováno: 3. října 2019

Širší rodina se sešla na skvělém obědě v příjemném prostředí. Osobní péče majitele a vynikající jídlo vytvořili atmosféru setkání, na které se jen tak nezapomíná.
Děti měly připravený koutek s kobercem a hračkami, ty pan majitel po čase obměnil - milá pozornost :)

Poděkujte uživateli 3plcz6.
Recenzováno: 28. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Název vinohradské restaurace se středomořskou kuchyní “Per te”, tedy “Pro Tebe”, naprosto odpovídá jejímu konceptu. Udělají pro “Tebe”totiž snad cokoliv.
Čerstvé ryby a mořské plody, telecí kotlety, Vitello tonatto, pasta, jehněčí, domácí bílý chléb a mniho dalšího, to vše připravené s citem a znalostí surovin. Nemusíte se držet jídelního lístku, milý personál pod taktovkou pana Dragana nechá připravit od každého trochu a překvapí explozí chutí.
K rybám bych doporučila třeba výborné srbské Pinot Grigio, Milijan Jelič.
Atmosféra je tu neskonale příjemná, cítíte se tu opravdu vítáni od příchodu až do konce. A to do konce myslím doslova. Když se tu totiž díky jídlu a pohodě trochu zapomenete a najednou je tu doba zavírací, nebojte se, že vám budou nápadně i nenápadně naznačovat, že je čas jít jak to i v mnoha dobrých restauracích u nás je. Nechají Vás u další sklenky zdát si, že jste třeba u moře, kde čas plyne jinak a pracuje Per Te.

Poděkujte uživateli Evely159.
Recenzováno: 2. července 2019 prostřednictvím mobilu

Chodily jsme sem během 14ti denniho kurzu každý den na oběd. Neskutecne milý a ochotný personal!! Jídlo taktéž vynikající! Rozhodne doporučuji a až zase budu mít cestu do Prahy, tak sem určitě moc rada zajdu!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Mondulinecka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Per Te Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Per Te Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!