“Pivo skvělé, ale .....”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 30. prosince 2019

Pivo tady je fakt skvělé. Na čepu pestrý výběr piv od menších pivovarů, žádný z nich nepatří do skupiny těch "průmyslových " pivovarů. Takže na pivech si člověk pochutná, právě tak jako na jídle. Prostředí i obsluha také velmi dobré.
Hodně mě tady ale štvalo, že v podstatě všechna piva, která jsme buď měli my ( parta přátel) nebo i další hosté, byla pod míru/ nedotočená. !!! A když člověka na každém 0,4 l sklenici okradou ( pardon, ale jinak se to snad nedá říct ) o půl deci, tak za večer už je to celkem znát. Kdy už tohle konečně v českých hospodách ( a v pražských obzvlášť ) přestane.... Asi jen tehdy, když to lidé jako ovce přestanou trpět.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Ivan M.

Recenzováno: 11. července 2019

Tady není co vytknout. Výborné jídlo, pivka z minipivovarů, fajn obsluha. Sem se vracíme často a rádi. :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Tert167.
Recenzováno: 12. dubna 2019

Nechala jsem se nalákat heslem "Nevařte doma, vaříme dobře!" a přesvědčila se, že v mém případě to platí. Ne, že bych neuměla uvařit líp, a když dostanu chuť dělám o víkendu jídlo pro sebe, ale když se mi nechce nebo by poctivá výroba nějaké lahodné speciality vyšla na jednu osobu dráž a zabrala hodně času, ráda přijdu na hotové. Prostředí je mi též příjemné, obsluha zdvořilá, pivo čepují dobře a je z čeho vybírat.

Poděkujte uživateli ambjozic.
Recenzováno: 20. března 2019

Naše první návštěva, obsluha rychlá a ochotná. Jídlo velmi dobré, možná bych v takovém podniku očekávala trochu nižší ceny. Pivo Černá svině nám chutnalo.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Helena M.
Recenzováno: 16. března 2019 prostřednictvím mobilu

V 16:15 posazen ke stolu přesně naproti výčepu, výčep obložen špinavým sklem, přitom v restauraci 20% obsazenost.... 16:40 nasranej odcházím, protože ač sedím naproti výčepu, tak NEMÁM ani co pít a přitom mistr výčepní stojí a kouká přímo na nás!!! Otřesné, NIKDY víc

Poděkujte uživateli 571tomasz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hostinec U Vodoucha, si také prohlíželi

Už jste navštívili Hostinec U Vodoucha? Sdílejte své zkušenosti!