“Výborná kuchyně, pozorný majitel/provozovatel, nevšední prostředí”

Restaurace Letem Světem
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Okolí: Praha-Petrovice
Recenzováno: 2. října 2018

Již po několikáté v této nevšední restauraci téměř absolutní spokojenost, kterou kazí jen častá nefunkčnost terminálu pro platby kartou. Výborné jídlo, pozorná obsluha a provozovatel, který neopomene zajít k hostům, prohodit pár slov a zeptat se na spokojenost.

Datum návštěvy: září 2018
1  Poděkujte uživateli vlazarek.

1620241 recenzí

Recenzováno: 27. září 2018

Pokud přemýšlíte, kde udělat svatbu nebo alespoň svatební hostinu či raut, neváhejte a vyberte si Letem světem. Měli jsme zde svatbu pro cca 35 lidí (obřad a svatební raut). Všichni do jednoho byli unešení z výborného jídla. Škoda, že nevěsta neměla tolik času se najíst. :-) Jídlo opravdu naprosto TOP, už nebudete chtít jíst nic jiného. :-) Neskutečně vstřícný majitel se svojí ženou - úplně na všem jsme se bez jakýchkoliv potíží domluvili, v noci před svatbou pro nás chystali výzdobu restaurace a terasy (od váziček, přes rozvěšení fotek, výzdobu obřadního místa....). Díky majitelům a personálu Letem světem byla naše svatba perfektní! Děkujeme na tisíckrát!

Poděkujte uživateli dkleinerova.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Gurmánský zážitek, jídlo bylo perfektní, obsluha velmi milá. Naprostá spokojenost a určitě se vrátíme.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli 794kate_inav.
Recenzováno: 15. září 2018

Nenechte se odradit, že je restaurace daleko od centra, těch pár minut cesty navíc se rozhodně vyplatí. Prezentace výborná, skvělé sladění chutí a příjemná obsluha. Předkrm, hlavní chod ani dezert neměly chybu a už se těšíme až zajdem znovu a vyzkoušíme i ostatní jídla.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s přáteli na večeři. Překvapilo nás, že v této části Prahy je tak skvěle hodnocená restaurace. Už samo přijetí, kdy jsme nemuseli čekat ve stoje, ale v sedačce, než nám připraví stůl, na nás udělalo dojem. Jídlo bylo skvělé, nádherně aranžováné. Po celý večer hrál pianista romantické skladby. Nezapomenutelný zážitek.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Petra A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Letem Světem, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Letem Světem? Sdílejte své zkušenosti!