“Výborná kuchyně, pozorný majitel/provozovatel, nevšední prostředí”

Restaurace Letem Světem
Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 2. října 2018

Již po několikáté v této nevšední restauraci téměř absolutní spokojenost, kterou kazí jen častá nefunkčnost terminálu pro platby kartou. Výborné jídlo, pozorná obsluha a provozovatel, který neopomene zajít k hostům, prohodit pár slov a zeptat se na spokojenost.

1  Poděkujte uživateli vlazarek.

Recenzováno: 27. září 2018

Pokud přemýšlíte, kde udělat svatbu nebo alespoň svatební hostinu či raut, neváhejte a vyberte si Letem světem. Měli jsme zde svatbu pro cca 35 lidí (obřad a svatební raut). Všichni do jednoho byli unešení z výborného jídla. Škoda, že nevěsta neměla tolik času se najíst. :-) Jídlo opravdu naprosto TOP, už nebudete chtít jíst nic jiného. :-) Neskutečně vstřícný majitel se svojí ženou - úplně na všem jsme se bez jakýchkoliv potíží domluvili, v noci před svatbou pro nás chystali výzdobu restaurace a terasy (od váziček, přes rozvěšení fotek, výzdobu obřadního místa....). Díky majitelům a personálu Letem světem byla naše svatba perfektní! Děkujeme na tisíckrát!

Poděkujte uživateli dkleinerova.
Recenzováno: 16. září 2018 prostřednictvím mobilu

Gurmánský zážitek, jídlo bylo perfektní, obsluha velmi milá. Naprostá spokojenost a určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli Kateřina V.
Recenzováno: 15. září 2018

Nenechte se odradit, že je restaurace daleko od centra, těch pár minut cesty navíc se rozhodně vyplatí. Prezentace výborná, skvělé sladění chutí a příjemná obsluha. Předkrm, hlavní chod ani dezert neměly chybu a už se těšíme až zajdem znovu a vyzkoušíme i ostatní jídla.

Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 9. září 2018 prostřednictvím mobilu

Byli jsme s přáteli na večeři. Překvapilo nás, že v této části Prahy je tak skvěle hodnocená restaurace. Už samo přijetí, kdy jsme nemuseli čekat ve stoje, ale v sedačce, než nám připraví stůl, na nás udělalo dojem. Jídlo bylo skvělé, nádherně aranžováné. Po celý večer hrál pianista romantické skladby. Nezapomenutelný zážitek.

Poděkujte uživateli Petra A.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Letem Světem, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Letem Světem? Sdílejte své zkušenosti!