“23.2.2018”

Kuchyně: Bar
Vhodné pro: Barová scéna, Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 25. února 2018

Dobrý den přeji :-) v pátek jsme k vám zavítali s přítelem a s rodinou a musím pochválit,nejen atmosféru,prostředí,ale hlavně slečnu Michaelu,která se nám věnovala a opravdu uměla skvěle doporučit drinky...všem se trefila chutí míchaných drinků a proto velké díky nejen jí,ale také barmanům,kteří je namíchali...takový člověk je opravdu poklad pro tento podnik...ještě jednou velké díky.. Jirka,Roman,Petra,Anet a Alexej :-)

Poděkujte uživateli Jiří P.
David R, Manažér v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. března 2018

Vážený pan Jiří,

Děkujeme za báječné hodnocení a zmínění naší vrchní servírky Michaly. Jistě si Míša zaslouží obdiv:). Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas a vychutnání si koktejlů v baru Cloud 9.

Doufáme, že se s Vámi brzy uvidíme.

S prátelskými pozdravy,

David / Bar manager

Recenzováno: 29. listopadu 2017

Dokonalý bar s nádherným výhledem na Prahu, bohatou nabídkou drinků, půvabnými servírkami s obrovskými znalostmi drinků.

Poděkujte uživateli Radim M.
Marek P, Assistant Bar Manager v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. prosince 2017

Děkujeme za návštěvu Cloud 9 a za Vaši zpětnou vazbu.

Naše půvabné servírky a celý náš tým Vás jistě opět rád přivítá!!!

Recenzováno: 6. listopadu 2017

Slavila jsem zde narozeniny a velká spokojenost. Skvělý a velmi milý personál, naše číšnice byla naprosto fantastická, dokonce jsme dostali malou narozeninou pozornost :)

Vrátila jsem se tam hned po pár dnech znovu.

Poděkujte uživateli Simona B.
David R, Manažer v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. listopadu 2017

Vážená Simona B,

Děkujeme za báječné hodnocení. Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas v baru Cloud 9. Jsme polichoceni Vaší spokojeností a doufáme, že se opět v brzké době setkáme.

S prátelskými pozdravy,
David

Recenzováno: 7. října 2017

Jedná se o bar restaurant v 7 patře - na střeše Hotelu Hilton v Praze. Už samotný přístup do Cloudu vytváří dlouhá chodba se světelným paprskováním s detekcí pohybu, kdy světelný tok navádí návštěvníka na směr do baru k uvaděčkám - musím podotknout pěkným a vstřícným uvaděčkám - které Vás usadí do sedačky s konferenčním stolem. Samotná restaurace s barem je též vyladěna pro potěchu oka barevnou "smyčkou" (světla se proměňují svojí intenzitou a barvou do šíře barevného spektra). Nábytek je stilový a působí novodobým designovým dojmem. Obsluhu pro dnešní den zajištují Lenka s Dominikou - opět moc hezké holky s příjemným vystupováním a tak trochu i s tím šestým smyslem - vycítit že host už za chvíli bude mít další přání. V mém případě jsem si nechal namíchat cca na 10 různých drinků , které připravila pro mě barmanka Veronika - a bylo vidět že dokonale ovládá barmanské umění - prostě výborné např. Mai Tai. Co se týče jídla , tak jsem si dal kuřecí kousky na kari s rýží - pálivější - chuťově vyvážené, osvěžující a lehké - prostě super. Jelikož jsem tam byl večer, tak tam byl i živý hudební doprovod tentokráte interpret IBY POP - příjemný, aktuální, dynamický - hezky se to poslouchalo.
Za mě mohu jen doporučit návštěvu a na několik drinků.

Poděkujte uživateli Otto V.
Marek P, Assistant Bar Manager v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. října 2017

Vážený pane Otto V,

Děkujeme za sdílení Vašich zážitků zde na stránkách Tripadvisor. Jsme vděční za tak milá slova, vyzdvihující náš bar, servis a atmosféru. Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas a vychutnání si koktejlů v baru Cloud 9.

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu.

Recenzováno: 20. září 2017

Byli jsme zde na pracovní schůzce. I když nás bylo přes 8, tak obsluha fungovala okamžitě a perfektně. Doporučili, poradili a v mezičase jsme si mohli užít překrásný výhled na noční prahu. Byl to zážitek, ale doporučuji vyhnout se časům na večeři a oběd - bývá to tam přeplněné.

Poděkujte uživateli ajkajic.
Marek P, Assistant Bar Manager v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2017

Vážená ajkajic,

Děkujeme za sdílení Vašich zážitků zde na stránkách Tripadvisor. Jsme vděční za tak milá slova, vyzdvihující náš baru, servis a výhled do okolí!

Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu.

Marek

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cloud 9 Sky Bar & Lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cloud 9 Sky Bar & Lounge? Sdílejte své zkušenosti!