“Geniální koktejly a báječná obsluha”

Cloud 9 Sky Bar & Lounge
Kuchyně: Bar
Vhodné pro: Barová scéna, Pěkný výhled
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 7. března 2018

Bar jsme s přítelkyní navštívili již několikrát a pokaždé jsme byli spokojeni. Je to luxusní podnik, ale zároveň je tam hrozně příjemná atmosféra. Pochválit musím nejvíce koktejly, které jsou naprosto výborné a originální (zdobené exotickým ovocem apod.) a také obsluhu! Všichni zaměstnanci jsou usměvaví, uvolnění a ochotní - je vidět, že je to podnik na úrovni, kde pracují zaměstnanci rádi. Slečna/paní Míša, která nás obsluhovala byla hrozně milá a své práci opravdu rozuměla - výběr koktejlů jsme nechali plně na ní a byli jsme nadšeni; dokázala nám doporučit i nealkoholické koktejly (pro těhotnou přítelkyni) a celkově nám její obsluha zpříjemnila celý večer. Určitě budeme do Cloudu chodit i dál!

Poděkujte uživateli HynekR1.
David R, Manažer v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. března 2018

Vážený Hynek R,

Děkujeme za Váš čas pro napsání komentáře zde na stránkách Tripadvisor.

Tým Cloud 9 spolu s Míšou je nadšený, že slyší tak dobrou zpětnou vazbu. Jsme vděční za tak milá slova, vyzdvihující náš bar, servis a koktejly.

Doufáme, že vás brzy opět uvidíme!

S přátelským pozdravem,

David / Bar Manager

Recenzováno: 5. března 2018

Tady míchají drinky obravdu z nebes. Příjemná obsluha dovršuje naprosto bezkonkurenční prostředí. Jen ty ceny :-/ ale to se dá u podniku tohoto typu čekat

Poděkujte uživateli denisvelcovsky.
Recenzováno: 25. února 2018

Dobrý den přeji :-) v pátek jsme k vám zavítali s přítelem a s rodinou a musím pochválit,nejen atmosféru,prostředí,ale hlavně slečnu Michaelu,která se nám věnovala a opravdu uměla skvěle doporučit drinky...všem se trefila chutí míchaných drinků a proto velké díky nejen jí,ale také barmanům,kteří je namíchali...takový člověk je opravdu poklad pro tento podnik...ještě jednou velké díky.. Jirka,Roman,Petra,Anet a Alexej :-)

Poděkujte uživateli Jiří P.
David R, Manažér v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. března 2018

Vážený pan Jiří,

Děkujeme za báječné hodnocení a zmínění naší vrchní servírky Michaly. Jistě si Míša zaslouží obdiv:). Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas a vychutnání si koktejlů v baru Cloud 9.

Doufáme, že se s Vámi brzy uvidíme.

S prátelskými pozdravy,

David / Bar manager

Recenzováno: 29. listopadu 2017

Dokonalý bar s nádherným výhledem na Prahu, bohatou nabídkou drinků, půvabnými servírkami s obrovskými znalostmi drinků.

Poděkujte uživateli Radim M.
Marek P, Assistant Bar Manager v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. prosince 2017

Děkujeme za návštěvu Cloud 9 a za Vaši zpětnou vazbu.

Naše půvabné servírky a celý náš tým Vás jistě opět rád přivítá!!!

S pozdravem,
Marek

Recenzováno: 6. listopadu 2017

Slavila jsem zde narozeniny a velká spokojenost. Skvělý a velmi milý personál, naše číšnice byla naprosto fantastická, dokonce jsme dostali malou narozeninou pozornost :)

Vrátila jsem se tam hned po pár dnech znovu.

Poděkujte uživateli Simona B.
David R, Manažer v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. listopadu 2017

Vážená Simona B,

Děkujeme za báječné hodnocení. Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas v baru Cloud 9. Jsme polichoceni Vaší spokojeností a doufáme, že se opět v brzké době setkáme.

S prátelskými pozdravy,
David

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cloud 9 Sky Bar & Lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cloud 9 Sky Bar & Lounge? Sdílejte své zkušenosti!