“Skvělé místo”

Kuchyně: Bar
Vhodné pro: Pěkný výhled, Barová scéna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 17. března 2018 prostřednictvím mobilu

Je to krásné příjemné prostředí s bezkonkurenčními drinky a s úžasným výhledem na Prahu

U vchodu se nám hned věnoval číšník, který nás usadil, vysvětlil nápojový lístek a přinesl krabičku pocpornu.

Co se týče obsluhy, obsluhoval nás pan Petr. Byl úslužný, zároveň také nevtíravý. Cokoli jsme potřebovali, vždycky byl nablízku. Řekl jsem mu představu o drinku, on ať to nechám na něm a přinesl mi naprostou bombu. Takže profík, který je na svém místě.

Za mě doporučuji

Poděkujte uživateli davidjW3906YR.
David R, Manažér v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. března 2018

Vážený pan David J,

Děkujeme za přidání recenze a zmínění našeho kolegu Petra. Jistě si Petr zaslouží obdiv. Děkujeme taky za báječné hodnocení. Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas a vychutnání si koktejlů a výhledu v baru Cloud 9.

S pozdravem,

David / Bar Manager

Recenzováno: 9. března 2018 prostřednictvím mobilu

Navstivila jsem tento bar s kamarady a musim rict zadna chyba to nebyla.
Bar lezi na krasnem vysokem miste s romantickym vyhledem na Prahu. Krasne zarizeny a osvetleny prostor. Nevedela jsem co si mam z napojoveho listku vybrat, cisnik poradil.Mam rada sladsi drinky a proto Belle Epogue. Barmani vi co a jak namichat aby lidem chutnalo. Podle doporuceni cisnika jsem si k jidlu objednala chobotnici se sepiovym rizotem - slast. Obsluhoval nas cisnik jmenem Petr, na kterem bylo videt, ze svoji praci miluje. Postaral se o nas uzasne.

Moc dekujeme za obsluhu a prijemne straveny vecer.

Poděkujte uživateli Adventurer760253.
David R, Manažer v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. března 2018

Vážená paní,

Děkujeme za vysoké hodnocení našeho baru. Jsme rádi, že jste byla spokojena, že jste si večer strávený s námi užila a že vám naše originální koktejly i jídlo chutnaly :)

Doufáme i s Petrem, že se opět v brzké době setkáme.

S přátelským pozdravem,

David Rolc

Recenzováno: 7. března 2018

Bar jsme s přítelkyní navštívili již několikrát a pokaždé jsme byli spokojeni. Je to luxusní podnik, ale zároveň je tam hrozně příjemná atmosféra. Pochválit musím nejvíce koktejly, které jsou naprosto výborné a originální (zdobené exotickým ovocem apod.) a také obsluhu! Všichni zaměstnanci jsou usměvaví, uvolnění a ochotní - je vidět, že je to podnik na úrovni, kde pracují zaměstnanci rádi. Slečna/paní Míša, která nás obsluhovala byla hrozně milá a své práci opravdu rozuměla - výběr koktejlů jsme nechali plně na ní a byli jsme nadšeni; dokázala nám doporučit i nealkoholické koktejly (pro těhotnou přítelkyni) a celkově nám její obsluha zpříjemnila celý večer. Určitě budeme do Cloudu chodit i dál!

Poděkujte uživateli HynekR1.
David R, Manažer v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. března 2018

Vážený Hynek R,

Děkujeme za Váš čas pro napsání komentáře zde na stránkách Tripadvisor.

Tým Cloud 9 spolu s Míšou je nadšený, že slyší tak dobrou zpětnou vazbu. Jsme vděční za tak milá slova, vyzdvihující náš bar, servis a koktejly.

Doufáme, že vás brzy opět uvidíme!

S přátelským pozdravem,

David / Bar Manager

Recenzováno: 5. března 2018

Tady míchají drinky obravdu z nebes. Příjemná obsluha dovršuje naprosto bezkonkurenční prostředí. Jen ty ceny :-/ ale to se dá u podniku tohoto typu čekat

Poděkujte uživateli denisvelcovsky.
Recenzováno: 25. února 2018

Dobrý den přeji :-) v pátek jsme k vám zavítali s přítelem a s rodinou a musím pochválit,nejen atmosféru,prostředí,ale hlavně slečnu Michaelu,která se nám věnovala a opravdu uměla skvěle doporučit drinky...všem se trefila chutí míchaných drinků a proto velké díky nejen jí,ale také barmanům,kteří je namíchali...takový člověk je opravdu poklad pro tento podnik...ještě jednou velké díky.. Jirka,Roman,Petra,Anet a Alexej :-)

Poděkujte uživateli Jiří P.
David R, Manažér v zařízení Cloud 9 Sky Bar & Lounge, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. března 2018

Vážený pan Jiří,

Děkujeme za báječné hodnocení a zmínění naší vrchní servírky Michaly. Jistě si Míša zaslouží obdiv:). Jsme rádi, za Váš skvěle strávený čas a vychutnání si koktejlů v baru Cloud 9.

Doufáme, že se s Vámi brzy uvidíme.

S prátelskými pozdravy,

David / Bar manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cloud 9 Sky Bar & Lounge, si také prohlíželi

Už jste navštívili Cloud 9 Sky Bar & Lounge? Sdílejte své zkušenosti!