“Tady se člověk vždy cítí příjemně”

Můj šálek kávy
Č. 16 z 430 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Evropská, Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Okolí: Karlín
Recenzováno: 7. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá káva, moc příjemné prostředí, milá obsluha a v neposlední řadě famózní snídaně jak sladká, tak i slaná ❤️

Poděkujte uživateli 345terezam.

Recenzováno: 10. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší kavárna na karlíně, nejochotnější obsluha a skvělý brunche o víkendu, obzvlášť anglická snídaně.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli romanbartos.
Recenzováno: 11. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Přesně takhle si představuji dokonalou kávu. Velmi příjemná obsluha, skvělá káva, pestrá nabídka. Vřele doporučuji

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli KamilaVrtiskova.
Recenzováno: 3. července 2019

Pefrfektní čaje, káva od Double shotu a hlavně příjemná atmosféra s věčně usmívající se obsluhou. Chodím sem častěji pracovat než do své kanceláře.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli matousnaderka.
Recenzováno: 22. června 2019 prostřednictvím mobilu

Kavárna je moc hezka, dobra lokalita. Horší zážitek je však personál! Přístup číšníka,který nás přišel obsloužit byl velmi nepřátelský. Odpovědi na otázky byly převážně určitě ne a v žádném případě. Profesionalitu a vstřícnost si představuji opravdu jinak.

Datum návštěvy: červen 2019
2  Poděkujte uživateli veronika_859.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Můj šálek kávy, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Můj šálek kávy? Sdílejte své zkušenosti!