“Skvělá káva, příjemná atmosféra”

Můj šálek kávy
Č. 15 z 429 Káva a čaj v Praze
Kuchyně: Evropská, Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Rezervace
Okolí: Karlín

Prostě Karlín a prostě kavárna, kde to nemá chybu. Jen v tom, že je pořád plno a nedělají rezervace o víkendu. Snídaně, nebo jídlo a kafe kdykoli. Vaří výbornou kávu a hodně o ní vědí. Vhodné i pro bezlepkáře.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli luckystar949.

Recenzováno: 6. července 2020 prostřednictvím mobilu

Můj šálek kávy má krásný interiér i exteriér, poměrně hodně míst k sezení venku i vevnitř a neuvěřitelně milý, pozitivní a rychlý personál! :)
Zašli jsme sem na nedělní snídani, měli jsme lívance s pomerančem,(to byla delikatesa, díky pomeranči mimořádně osvěžující), a anglickou snídani, i ta byla výborná.
Co nás ale nadchlo nejvíc, byla káva! Filtrovaná káva Panama Emporium stojí za to!
Kavárna není nejlevnější, ale za ten zážitek to určitě jednou za čas stojí. ☕

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Adéla K.
Recenzováno: 4. června 2020 prostřednictvím mobilu

Zde není co vytknout. Do kavárny jsem šla s tím, že zde bude kvalitní servis a toho se mi také dostalo. Příjemná obsluha, příjemné posezení, vynikající káva.

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli vevun.
Recenzováno: 7. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá káva, moc příjemné prostředí, milá obsluha a v neposlední řadě famózní snídaně jak sladká, tak i slaná ❤️

Poděkujte uživateli 345terezam.
Recenzováno: 10. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší kavárna na karlíně, nejochotnější obsluha a skvělý brunche o víkendu, obzvlášť anglická snídaně.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli romanbartos.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Můj šálek kávy, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Můj šálek kávy? Sdílejte své zkušenosti!