“Nic speciálního”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Praha 4
Recenzováno: 30. prosince 2019

...v podstatě jen v létě a na terasu, v zimě je to za trest. Vše ušmudlané, nemáte pocit čistoty....Děsný hluk, nádražní restaurace je tišší, musíte křičet. Obsluha rádoby vstřícná, je však na ní vidět, jak je to nebaví. Jídlo průměrné, avšak bez invence.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Luboš L.

Recenzováno: 18. listopadu 2019

Zajímavý výběr poledního menu, lze i s polévkou. Jídlo vcelku rychle servírované. velmi chutné. Restaurace hlučnější. Parking problematický.

Poděkujte uživateli Lenka Z.
Recenzováno: 13. září 2019

Přišli jsme do restaurace kolem páté hodiny. Celá restaurace byla prázdná. Nikam jsme si ale nesměli sednout, protože jsou údajně stoly zarezervované. Když jsme se ale podívali na čas, tak rezervace byly až od osmé. My jsme šli jen asi na hodinu. Číšnice byli maximálně nepříjemné.

Poděkujte uživateli jirina2020.
Recenzováno: 15. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Poledni menu bylo dobre, ve stylu moderni gastronomie a rychle pripravené. Prostredi je utulne a vyhled na reku je pekny.

Poděkujte uživateli 609tomask.
Recenzováno: 15. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Uvnitř to strašně smrdí plísní. Sedejte co nejblíž ke dveřím nebo ven. "Zoodle" (kdo to sakra vymyslel) jsou bez chuti a quesadilu zvládnete doma udělat za deset minut lepší. Limonáda z "domácího" sirupu je asi vtip. Alespoň mají čisté záchody. Tam se před smradem můžete schovat.

Poděkujte uživateli petrs444.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Podolka, si také prohlíželi

Praha, Čechy
Praha, Čechy

Už jste navštívili Podolka? Sdílejte své zkušenosti!