“Slečna”

Vhodné pro: Barová scéna
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Obědy, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 30. července 2017 prostřednictvím mobilu

Výborný burger,ještě lepší okurková limonáda a velmi příjemná obsluha. To vše za velmi přijatelné ceny.

Poděkujte uživateli Sall_kr.
Jan S, Vlastník v zařízení Jo´s Bar & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2017

Děkujeme za milou recenzi, těší nás, že se Vám u nás líbilo.

Jan

Recenzováno: 28. dubna 2017

Příjemný podnik s kvalitními drinky ale i teplou kuchyní. Atmosféra připomíná anglický gentlemanský klub - velice útulné.

Poděkujte uživateli R4895SCdavid.
Jan S, Vlastník v zařízení Jo´s Bar & Restaurant, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. dubna 2017

Vážený Davide,

moc děkujeme za pozitivní recenzi, jsme rádi, že se Vám u nás líbí.

Jan

Recenzováno: 28. září 2015 prostřednictvím mobilu

Podnik jsme navštívili hlavně protože jsme ho nestihli na Burger festu a zaujala nás varianta vytvořit si vlastní burger. Slečna milá a usměvavá, ochotně poradila a doporučila, co si do burgeru přidat. Prostředí krásné, jídlo bylo výborné,domácí brioška posune zážitek z burgeru na vyšší level:)) Určitě se vrátíme ochutnat další varianty.

Poděkujte uživateli Lucusska.
Recenzováno: 8. ledna 2015 prostřednictvím mobilu

Jo's bar je krásné místo k posezení s přáteli, na večeři i jen tak na drink. Výborně tu vaří a obsluha je nad míru příjemná, komunikativní a zabávná. Není problém si sem jít sednout jen tak sám na bar, protože vás vždycky mile zabaví. Co se týče ceny na to, že je bar téměř v centru Prahy, pár kroků od Karlova mostu je velice příznivá. Není tu nic extrémně drahého.
Bar je hezky zařízený a určitě se v něm budete cítit příjemně. :)

Poděkujte uživateli Macator.
Recenzováno: 14. prosince 2014

Jo's vás zcela jistě mile překvapí. Zvenku nenápadná restaurace, ale uvnitř v podzemí se nachází velice originální klub. V prvním podzemním podlaží naleznete long-bar, kde míchají super pití za vcelku, k poloze baru, přijatelnou cenu (pokud zde bude moc lidí, je tu problém projít na wc, které se nachází na opačné straně podlaží). V druhém podzemním podlaží se nachází taneční parket. Pokud si zde budete přát uspořádat narozeninovou oslavu, doporučuji si zamluvit celý prostor u baru.

• Atmosféra
1  Poděkujte uživateli Michal P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Jo´s Bar & Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Jo´s Bar & Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!