“Když vás honí mlsná v Nerudovce”

MLS Waffle point U Kajetána
Č. 15 z 203 Dezerty v Praze
Kuchyně: Polévky
Možnosti stravování: Večeře, Snídaně
Okolí: Hradčany a Letná
Recenzováno: 25. srpna 2019

Dobrý den, při dnešní procházce Prahou jsem neodolala vašim vaflím, ale zklamaly mě. Vypadají luxusně, ale vafle byla jako podrážka. Nevím, zda to byl nějaký ohřívaný kus, nebo je to standart. V Beskydech za 69,- byla rozhodně lepší, jemná a nadýchaná. Mám tedy srovnání.

Poděkujte uživateli Ivana L.

Recenzováno: 27. prosince 2018

Při procházce na Hradčanech jsme zavítali do této malé restaurace na kávu a něco sladkého k ní. Káva byla výborná a vafle také. Jenom obsluha docela nestíhala a tvářila se dost unaveně. Prostor byl trochu stísněný, ale káva a vafle nám to vše vynahradila. Doporučuji na krátké posezení u kávy a dezertu.

Datum návštěvy: prosinec 2018
2  Poděkujte uživateli vladimirsoukup.
Recenzováno: 10. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Krasna creperie v srdci historicke Prahy. Vynikajici palacinky a dobroty. Uzasny kafe. Vse je mozne sebou i v utulne udelanem vnitrku s vtipnou tabuli na vzkazy. Prostory historickeho domu nabizi ruzna zakouti vc.male zahradky. Podle fronty musi byt i trdelnik prvotridni a vyhlaseny.
Obsluja velmi mila a dobre jazykove vybavena.
Doporucuji.

Datum návštěvy: září 2017
1  Poděkujte uživateli 389lukasc.
Recenzováno: 4. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Moc prijemne posezeni pri prochazce na Prazsky hrad. Nadchli nas vyborne palacinky a skvela kava, kterou si dle informaci ochotneho personalu prazi sam pan majitel. Urcite se zase zastavime. Doporucujeme!

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Alexandra T.
Recenzováno: 10. ledna 2016

Naprosto luxusní palačinky, obrovský výběr slaných i sladkých. Výborná a krásně zdobená káva. Velmi milá a ochotná obsluha.

Datum návštěvy: leden 2016
Poděkujte uživateli Kamča M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo MLS Waffle point U Kajetána, si také prohlíželi

Už jste navštívili MLS Waffle point U Kajetána? Sdílejte své zkušenosti!