“.”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Rezervace
Okolí: Holešovice
Recenzováno: 26. listopadu 2019

Vše bylo úžasné. Jídlo naprosto bez chyby. Obsluha skvělá, krásně se o nás celou dobu starali, skvěle poradili s výběrem. A i když nám o dezertech číšník povídal tak krásně, že bych si je nejradši dala všechny. Nebylo už místo kam bychom dezert vtěsnali, takže budeme muset přijít znovu. A moc rádi :)

Poděkujte uživateli martagG3044JB.

Recenzováno: 12. listopadu 2019

Opravdu výtečné. Moc jsme si pochutnali. Od předkrmu po dezert vše super. Obsluha na jedničku. Určitě se vrátíme.

Poděkujte uživateli Martinahrub.
Recenzováno: 29. října 2019 prostřednictvím mobilu

Super steaky super obsluha, dobrý výběr vín vše za super peníze, nemám co vytknout, rozhodně jsem nebyl naposledy

Poděkujte uživateli 812vaclavm.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasná obsluha tří velmi sympatických děvčat a báječné jídlo musíte prostě ochutnat!!! Boží steak i tatarák❤️děkujeme, určitě se vrátíme!

Poděkujte uživateli 889ale_f.
Recenzováno: 5. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, přístup a ochota, která se v dnešních restauračních zařízeních vidí málokdo. Jídlo na vynikající úrovni. Určitě přijdu znovu.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli wakaki67.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Stejkárna, si také prohlíželi

Už jste navštívili Stejkárna? Sdílejte své zkušenosti!