“Skvělá česká kuchyně jako od maminky”
Recenze Krok zpět

Krok zpět
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 28. července 2017

Opravdu skvěle vaří, chodím tam často na oběd. Jídlo je jako od maminky. Pivečko je výborné. Moc příjemná a rychlá obsluha

Poděkujte uživateli Jan R.
Krok_Zpet, Vlastník v zařízení Krok zpět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. července 2017

Děkujeme za Váš čas k vytvoření recenze, vážíme si Vaši přízně. Dobrou chuť Vám přeje Team Krok Zpět

Recenzováno: 12. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Dobrá volba, klidné prostředí. Byli jsme ve středu a hrála živá hudba. Ceny normální nic přemrštěného.

Poděkujte uživateli houmr.
Krok_Zpet, Manažer v zařízení Krok zpět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2016

Děkujeme za váš názor. A těšíme se z Vaší přízně. Team Krok Zpět

Recenzováno: 29. prosince 2015

Chodíme se do Kroku pravidelně na obědy. Výborné jídlo za slučnou cenu, příjemná obsluha. také jsme zde organizovali několik firemnáích večírků a personál byl vždy ochotný a vstřícný. určitě doporučuji!!!

Poděkujte uživateli Riggs_CZ.
Krok_Zpet, Vlastník v zařízení Krok zpět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. ledna 2016

Děkujeme za Váš čas k vytvoření pěkné recenze, moc si vážíme spokojených a věrných hostů. Vše nej v roce 2016 přeje kolektiv restaurace Krok Zpět

Thank you for taking the time to create reviews, we appreciate very much satisfied and loyal guests. All the best 2016 team wishes Restaurants

Recenzováno: 26. prosince 2015 prostřednictvím mobilu

Tuto restauraci jsme navštívili na doporučení a opravdu nelitujeme. Dobré klasické jídlo a příjemná obsluha. Každý si našel to své. Za nás doporučujeme.

Poděkujte uživateli Andrea R.

Děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi za spokojeného hosta. Moc si vážíme vaši přízně. Vše nej do roku 2016. Kolektiv restaurace Krok Zpět

Recenzováno: 29. září 2015 prostřednictvím mobilu

Pěkná a příjemná klasická česká
hospůdka na Praze 2. Přijatelné ceny a přijemný personál. Točí Krušovice a Březňáka.

Poděkujte uživateli houmr.
Krok_Zpet, Vlastník v zařízení Krok zpět, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2015

Děkujeme za vaší recenzi a těšíme se na vaši další návštěvu. Team Krok Zpět

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Krok zpět, si také prohlíželi

Už jste navštívili Krok zpět? Sdílejte své zkušenosti!