“Oběd s kolegy”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nusle
Recenzováno: 23. srpna 2018

tato restaurace je velmi vstřícná svým personálem i vzezřením. Mají zde poměrně velikou zahrádku, která je příjemným osvěžením především v létě. Za mne by jídla mohla mít větší porce, aby člověk odcházel více nasycen. Obědová menu jsou většinou příjemně kombinována a s možností limonády za kačku a polévky. Na obědy super.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli kloubkovavalerie.

Recenzováno: 20. srpna 2018

Úžasná rychlá a milá obsluha. Vždy máme štěstí na vynikajícího číšníka. Při poslední návštěvě se po zahrádce zpomaleně pohybovala žena - zřejmě manažerka, I přes veškerou snahu číšníků, se snažila nám a dalším hostům zkazit večer. Naštěstí se jí to nepovedlo. Doufám, že při naší další návštěvě, bude mít dáma volno.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Alena H.
Recenzováno: 20. května 2018

Návštěva po poledni, restaurace takřka prázdná, čekání na jídlo z denní nabídky cca 45 minut. Malá porce, maso neodpovídá nabízenému - objednané kousky vepřové panenky v omáčce byly tuhé včetně nestravitelných křupek, takže se nejednalo o avizovanou panenku. Reklamace se nepřijímají, kuchař trvá na tom, že maso bylo z panenky. Celkově malá porce a s ohledem na kvalitu neodpovídá ani cena. Zřejmě poslední návštěva v této jinak pohledné restauraci.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Milan M.
Recenzováno: 1. května 2018 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navstivili jiz podruhe a vlastne hned pri vchodu se mi vybavila neprijemna vzpominka. Pri otevreni jidelniho listku se mi vsechno vybavilo - ceny totalne premestene na to, jaka je nabidka a jak jidlo chutna. Klasicke restauracni jidlo, nic specialniho, za co bych chtela utratit 300 Kc. Nerikam, ze je jidlo spatne, ale za tuto cenu se da v Praze najist stokrat lepe.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Markéta V.
Recenzováno: 17. března 2018 prostřednictvím mobilu

Obsluha slušná a i relativně rychlá na to jak bylo plno. Jídlo ovšem bylo jiné kafe. Caesar salát bez dresinku a z levných surovin není něco co bych chtěl někdy opakovat a parmezánové rizoto které parmezán nevidělo ani z dálky taky není kulinářský zážitek.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli 225radimz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo VYŠEHRADSKÝ RESTAURANT KANDELÁBR, si také prohlíželi

Už jste navštívili VYŠEHRADSKÝ RESTAURANT KANDELÁBR? Sdílejte své zkušenosti!