“Rád se vrátím”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Nusle
Recenzováno: 6. září 2018

Vyzkoušeno na polední rychlý oběd s obchodním partnerem. Velmi přijemná obsluha, interiér nápaditý a osobitý. Jídlo přiměřené cenám, rezervy zcela určitě jsou. Uvidíme příště

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Michal H.
Anna K, Manažer v zařízení VYŠEHRADSKÝ RESTAURANT KANDELÁBR, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. února 2019

děkujeme za Vaše hodnocení, od února máme nové a la carte menu, přijďte zas a vyzkoušejte naše skvělé jídla. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Recenzováno: 4. září 2018

Super dojem na mě udělalo to, že po vstupu se nás hned ujala obsluha a usadila nás. Obsluha je vzdělaná, poradila s výběrem, nestalo se, že bych byla jedinou vteřinu bez pití. Jídlo bylo moc dobré. Doporučuji

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli adhelinka.
Recenzováno: 23. srpna 2018

tato restaurace je velmi vstřícná svým personálem i vzezřením. Mají zde poměrně velikou zahrádku, která je příjemným osvěžením především v létě. Za mne by jídla mohla mít větší porce, aby člověk odcházel více nasycen. Obědová menu jsou většinou příjemně kombinována a s možností limonády za kačku a polévky. Na obědy super.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli kloubkovavalerie.
Recenzováno: 20. srpna 2018

Úžasná rychlá a milá obsluha. Vždy máme štěstí na vynikajícího číšníka. Při poslední návštěvě se po zahrádce zpomaleně pohybovala žena - zřejmě manažerka, I přes veškerou snahu číšníků, se snažila nám a dalším hostům zkazit večer. Naštěstí se jí to nepovedlo. Doufám, že při naší další návštěvě, bude mít dáma volno.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Alena H.
Recenzováno: 20. května 2018

Návštěva po poledni, restaurace takřka prázdná, čekání na jídlo z denní nabídky cca 45 minut. Malá porce, maso neodpovídá nabízenému - objednané kousky vepřové panenky v omáčce byly tuhé včetně nestravitelných křupek, takže se nejednalo o avizovanou panenku. Reklamace se nepřijímají, kuchař trvá na tom, že maso bylo z panenky. Celkově malá porce a s ohledem na kvalitu neodpovídá ani cena. Zřejmě poslední návštěva v této jinak pohledné restauraci.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Milan M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo VYŠEHRADSKÝ RESTAURANT KANDELÁBR, si také prohlíželi

Už jste navštívili VYŠEHRADSKÝ RESTAURANT KANDELÁBR? Sdílejte své zkušenosti!