“Hrozná obsluha”

Vhodné pro: Místní kuchyně
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Flora
Recenzováno: 30. prosince 2019

Interiér restaurace celkem pěkný. Studená kuchyně průměrná, teplou kuchyni jsme nezkoušeli. Větší výběr piv. Celkový dojem však kazí velmi špatná obsluha. Během naší návštěvy takřka prázdná hospoda, přesto se na stolech a baru válela kvanta špinavého nádobí. Obsluha pomalá, bez zájmu o hosty. Vrcholem bylo, když barman mezi tím špinavým nádobím zapomněl na mé objednané již načepované pivo, což se po půlhodině stání snažil zachránit tím, že dočepoval pěnu a s úsměvem mi pivo donesl ke stolu. To nechceš. V okolí je snad každá restaurace příjemnější.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 927filipl.

Recenzováno: 11. ledna 2019

Španělský ptáček je mé oblíbené jídlo, proto jsem na něj dnes vyrazil do Losa v Oslu. V poledním menu ho měli z argentinského hovězího masa za 124Kč. Omáčka řídká - nevadí, první půlka ptáčka - celkem slušná, druhá půlka ptáčka - jedna velká flaksa se kterou si ani stejkovej nůž neporadil. Jako kompenzaci jsem nemusel platit malé pivo, jenže ono se špatně pije nalačno, když je člověk nenajedenej.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli baxbady.
Recenzováno: 4. května 2018

Vrchní přinesl jídelní lístky a pivní lístek. Dále si nás již nikdo nevšímal, tak jsme se otázali, zdali je restaurace s obsluhou. Pak jsme šli pryč. Restaurace byla poloprázdná.

Datum návštěvy: květen 2018
3  Poděkujte uživateli Jaroslav P.
Recenzováno: 10. září 2017

Restauraci jsem našla přes google a trochu mě odradila hodnocení, že je zde špatná obsluha. Večer se ale vyvinul tak, že jsme tam nakonec zašli, kdyby nic, tak snad pivo bude dobré. Což také bylo tak to jediné, co stálo za řeč. Obsluha byla skutečně neuvěřitelně pomalá, na jídlo (a to poměrně jednoduché, nechtěli jsme moc jíst, takže jen chuťovky k pivu) jsme čekali tak dlouho, že už jsme skoro ani to pivo neměli, ani blbé hranolky nepřinesli nějak rychleji, obsluha neustále postávala u baru a vykecávala se.
Když jídlo konečně po 40 minutách dorazilo, bylo doslova a do písmene bez chuti i zápachu. Tatarák z lososa nedosolený, nedochucený, růžová hmota s koprem, totéž "belgické" hranolky, smažené zjevně ve velmi letitém oleji s odpornou pachutí, taky bez špetky soli. Rozpečené tousty k tataráku byly studené a tvrdé, bagetka ke kozímu sýru byla zase rozpečená na kámen - neukousnutelné. A úplně nechápu, jak si představují, že bude člověk jíst krevety plavající v omáčce, když jsou neoloupané.
Shrnuto a podtrženo, jít tam na belgické (tedy drahé a ovocné pivo), proč ne. Ale na jídlo rozhodně ne. Předražené a rozhodně ne chutné.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli JerabinaCZ.
Recenzováno: 17. srpna 2017

Večeře byla týden předem rezervovaná. Personál sedí po celou dobu naší návštěvy u baru se svými přáteli a neobsluhuje, ale společně konzumují nápoje a vesele se baví.
Servírky zapomínaly objednávky , působily zcela zmateně a bez zájmu.
Příprava jídla - mušlí trvala hodinu, přitom hospoda byla téměř prázdná. Nakonec místo 5 jídel přinesli 4, zapomněl ještě navíc objednané hranolky. Kvalita jídla zcela nevyhovující. Mušle byly vysušené, bez chuti , minimální množství omáčky ne dně. Některé mušle zapáchali, zřejmě už zkažené. Hranolky nedopečené, bagety vysušené, mušle nevhodně upravené - otřesný zážitek.
Personál nebyl ochoten vzniklou situaci řešit, nezavolal na naši opakovanou výzvu ani kuchaře ani majitele podniku. Navíc jeden z hostů, zřejmě přítel jedné ze servírek nám bránil v odchodu. Celková úroveň restaurace byla tak špatná, že jsme se rozhodli odejít bez zaplacení vzhledem ke škodám, která nám personál svým počínáním způsobil. Tuto restauraci bych nikdy nenavštívil a varuji i ostatní.

Datum návštěvy: srpen 2017
2  Poděkujte uživateli sklenarv.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Los v Oslu, si také prohlíželi

Už jste navštívili Los v Oslu? Sdílejte své zkušenosti!