“JiH”

Kuchyně: Česká, Mezinárodní, Bar, Gril
Vhodné pro: Rodiny s dětmi, Místní kuchyně
Okolí: Chvaly
Recenzováno: 2. ledna 2020

Stavili jsme se k večeři náhodou a byli jsme velmi spokojeni. Prostředí solidní. Obsluhovali příjemní lidé, jídlo mňamózní. Panenka z hlavního menu - Za půl hodiny skvěle najedeni, až jsme litovali že namáme čas na dezert. Doporučuji.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 866georgh.

Recenzováno: 21. prosince 2019

Prostředí krásné. Možnost být venku i uvnitř. My byli uvnitř. Jídlo bylo velmi dobré. Ceny v pořádku. Obsluha výborná, na jedničku. Venkovní sezení musí být parádní. Okolí krásné. Doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Václav Š.
Recenzováno: 25. června 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace i hotel se nachází přímo u břehu rybníka, terasa restaurace přímo u vody... oběd na terase s výhledem na zeleň a rybník je malá dovolená uprostřed hektického dne. Obsluha je vstřícná, rychlá a zajímá se o spokojenost hostů.
Porce jsou i pro náročnější jedlíky dostačující a ceny na tu kvalitu přímo lidové.
Ráda přijedu zase, pokud to půjde i s noclehem v hotelu. Pokud je i tamní personál stejně svědomitý, jako v restauraci, určitě to bude příjemný pobyt.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 38mark_tab.
Recenzováno: 29. května 2019

Vyvedli jsme zahraniční návštěvu po náročném dni na večeři - turistické restaurace nemají šanci, avšak dvůr Čertousy na kraji Horních Počernic již v minulosti zaujal - proto jsme vyrazili tam. Ještě v polovině 20. století to muselo být čarokrásné místo - rozsáhlý hospodářský dvůr, panský dům a nedaleký barokní zámeček s anglickým parkem, oddělený od dvora poměrně velkým rybníkem. Dnes, v sousedství poděbradské výpadovky, je chátrající zámeček na zarostlém pozemku, na druhé straně rybníka pak vzorně zrekonstruované budovy statku. A v nich hotel, restaurace a kongresové zázemí. klenuté prostory bývalých chlévů byly přetvořeny na vcelku rozsáhlou restauraci, která nebyla ve všední den ani zdaleka zaplněna. Takže sotva jsme dosedli, hbitě se nám věnovala obsluha. Jídelní lístek je poměrně obsáhlý, nikoli však nadmíru - okusili jsme silný hovězí vývar s játrovými knedlíčky (ty bych prosil příště lépe osolit a okořenit) i bytelnou kulajdu - obzvláště zahraniční partneři exotickou krmi ocenili. K polévce jsme dostali ošatku domácích houstiček - přišly velmi k chuti. Následně jsem si dal caesar salát, který byl také dobře připravený včetně dresinku, kolegové si dávali vepřo-knedlo-zelo, které vypadalo poměrně fair, i když nejsem si úplně jistý původem knedlíků. Také filírovaný hovězí stejček, který kuchař vzorně upravil na rare a pohledně připravil a uspořádal na talíř. Zapíjeli jsme pivem - plzeňské chutnalo, stejně jako mně nealkoholické kvašené belgické z lahve. Sladkou tečku jsem zvolil ve formě hruškového štrúdlu, který byl neskutečně dobrý, minimum těsta a kopec ovoce, rozinek, ořechů .... V komplexu bují stavební činnost, zdá se, že majitelé se rozmáchli s vytvoří zde skutečně dokonalé centrum služeb. Držím palce a budu jistě sledovat!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Filip C.
Recenzováno: 16. května 2019

Restaurace je útulná a čistá. Pokud jsem jedu na školení tak nemám problém. Personál ochotný. Jídlo celkem dobré. Ale asi bych sem dvakrát nejel. Celkový pocit je spíše sterilní prostředí. Nic tu nenadchne, ale ani neurazí.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Asael1900.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Čertousy, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace Čertousy? Sdílejte své zkušenosti!