“V”

Kuchyně: Italská, Španělská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Okolí: Praha-Dolní Pocernice

Obsluha - katastrofa ,
Čekala jsem 10 minut u výdejního okénka nikdo nezareagoval přitom byl tam pan s paní uvnitř , volala jsem na tel číslo ‭725 596 234‬ taky nic ‍♀️, zajímá mě jak se v tom případě dá u vás objednat pizzu
Každopádně nedoporučuji i když v takový nelehký čas by se měly vážit každého hosté který přijde .

Poděkujte uživateli 715maryanad.

Recenzováno: 7. června 2020

Krásné prostředí, dobrou kuchyni a celkový dojem jednoduše zkazila katastrofální obsluha. Nezkušený ignorantský personál, který místo toho aby se věnoval hostům postává u kasy/výčepu a baví se mezi sebou a zabíjí čas na mobilním telefonu. Nehledě na tom, že uvnitř restaurace byly obsazené dva stoly a venku na terase, kromě nás seděli ještě dva lidé.
Poprvé v životě jsme nenechali ani korunu spropitné, protože si to obsluha prostě a jednoduše nezasloužila.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli barborac956.
Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

S kolegy jsme poprvé navštívili pizzerii Al Mulino, kterou máme všichni relativně blízko bydliště. Dorazili jsme chvíli před otevírací dobou snídaní, které jsou od 9:00, ale provozní byl tak laskavý, že nás pozval dovnitř, abychom venku nemrzli a rovnou jsme dostali i nápoje. Restaurace obrovská, krásná, ve stylu statku v moc hezkém areálu, kde je i Fitness. Ke snídani jsme si každý řekli, jak chceme upravit vajíčka a co si do nich přejeme a poté následoval bohatý bufet ve stylu all you can eat. Dostatečný výběr a vše vynikající. Velmi bych pochválila obsluhu, která byla skvělá. Děkujeme a těšíme se příště

1  Poděkujte uživateli andrea_kasova.
Recenzováno: 1. září 2019 prostřednictvím mobilu

31.8. jsme meli cely objekt pronajaty na nasi svatbu. Prostory jsou opravdu krasne a upravene byly presne podle dohody, personal super a provozni p.Rehak vynikajici... Vsichni hoste uprimne chvalili vynikajici jidlo, piti i obsluhu, servis, prostredi... Cast me rodiny stravila nekolik let pracovne v Italii a potesilo me, ze pry je Al Mulino jedna z nejlepsich italskych restauraci v Praze, kde byli! Pocasi nam nastesti pralo, obrad v parku se vydaril a pro nas i nase rodiny a pratele to byl opravdu ten "nej" den... Uprimne mockrat dekujeme!!! R&B

Poděkujte uživateli 345radkak.
Recenzováno: 18. července 2019

Zajímavá restaurace s masem a produkty z Itálie, chutná kuchyně a mícháné nápoje. Hezké prostředí u parku a sezení venku.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli renep720.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzerie Al Mulino, si také prohlíželi

Dolní Počernice, Čechy

Už jste navštívili Pizzerie Al Mulino? Sdílejte své zkušenosti!