“Pochvala”

Pizzeria Restaurant Corto
Kuchyně: Italská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Donáška, Rezervace
Recenzováno: 10. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Opravdu jsme si pochutnali na pizze, jak už dlouho ne. Výborná obsluha, hlavně číšník Miloš :-). Rádi se budeme vracet.

Poděkujte uživateli Olibeta.

Recenzováno: 3. července 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemné stylové prostředí, rodinná atmosféra s milým a ochotným personálem. Úžasné jídlo a výborná káva. Rozhodně doporučuji :)

Poděkujte uživateli Yevgenia S.
Recenzováno: 31. května 2017 prostřednictvím mobilu

Výborná pizza a těstoviny. Čerstvé dezerty. Velmi milá a ochotná obsluha. Skvělé posezení uvnitř i venku na zahrádce :)

Poděkujte uživateli Alex S.
Recenzováno: 5. května 2017 prostřednictvím mobilu

Příjemná a hlavně rychlá obsluha, dobré jídlo a káva. Zkrátka příjemné překvapení v centru Prahy!

Poděkujte uživateli Adéla D.
Recenzováno: 21. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Dlouhodobě jedna z nejlepších restaurací v centru Prahy.. Několikátá letošní návštěva a opět bezchybné jídlo i servis. A ta káva.... Doporučuji všem. Honza

Poděkujte uživateli Jan K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pizzeria Restaurant Corto, si také prohlíželi

Už jste navštívili Pizzeria Restaurant Corto? Sdílejte své zkušenosti!