“Zážitek”

Tavern U Krale Brabantskeho
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Nejstarší středověká krčma U Krále Brabantského otevřena každý den od roku 1375. Každé úterý - soboba 19:00 - 22:00 středověká show, vstupné 195 Kč.
Recenzováno: 3. července 2017

Je to zážitek, jak pro koho. Ne každý cizinec je z toho nadšen. Jídlo spíše průměr i s pivem. Zažít jednou to stačí, ať si tam užívají jiní, my jim nebudeme kazit zábavu.

Poděkujte uživateli jan1262017.

Recenzováno: 27. dubna 2017

Kvalita Plzeňského výborná ! Jídlo plně vyhovující.
Středověké chování personálu hodně zábavné. Možná exotika hlavně pro cizince které jsem viděl dost vykulené

Poděkujte uživateli chuze01.
Recenzováno: 8. února 2017 prostřednictvím mobilu

V podstatě stejný koncept jako Dětenice, krčma v nádherné části Prahy 1. Jídlo nic zvláštního, program celkem zajímavý, ale důvod navštívit krčmu podruhé chybí. Nicméně určitě zajimavé pro turisty.

1  Poděkujte uživateli Golfistka1.
Recenzováno: 28. ledna 2017

Jídlo bylo strašné...objednal jsem si medové žebra a místo toho mi na stole přístalo cosi, co se skrývalo pod litrem kečupu. Navíc udávají 900g a vsadím boty, že po odstranění kostí dostanete spíše vrabca v hrsti (což je samozřejmě pořád lepší, jak holub na střeše). Aby jste k tomu něco zakousli, objednáte si chleba a za chvíli přicupitá borec v hábitu(asi jakože střědověk) a donese chleba napíchnutý na noži. Chleba je teplý, křupavý, takže se tváří jako čerstvý...bohužel po rozkrojení zjistíte, že ve střědu je ještě zmražený...njn typický středověk :( Když to shrnem...chuť špatná + malá porce + mražený chleba = 325kc

Poděkujte uživateli Gabriela Š.
Recenzováno: 11. září 2016

Jedna z nejatypičtějších restaurací co znám. Mluva a prostředí jako ze středověku, nebo alespoň tak, jak je nám známo. Subjektivně vzato trochu ponuré prostory, zřejmě záměrně dobové. Jídlo skvěle připřavené a ohňová show zábavná. Famózní nasazení personálu, skvělý servis.

Poděkujte uživateli Kaka3.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tavern U Krale Brabantskeho, si také prohlíželi

Už jste navštívili Tavern U Krale Brabantskeho? Sdílejte své zkušenosti!