“Hezký zážitek..”

Tavern U Krale Brabantskeho
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Snídaně, Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Hradčany a Letná
Popis: Nejstarší středověká krčma U Krále Brabantského otevřena každý den od roku 1375. Každé úterý - soboba 19:00 - 22:00 středověká show, vstupné 195 Kč.
Recenzováno: 28. března 2018 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji krásbý program, vřelá a ochotná obsluha velmi náročné pro obsluhu všude schody a přechody do menších prostor.. jídlo bylo výborné a Dětenické černé pivo také. Ceny trochu vyžší, ale to se dá pochopit vzhledem k programu .. večer se nám moc líbil..

Poděkujte uživateli RobertPraha4.

Recenzováno: 19. března 2018

Slušná restaurace ve středověkém stylu. Hezké stylové prostředí, jídlo dobré, skvělé pivo a víno, personál ochotný, obsluha nevázla. Program je zábavný, ale bohužel jsme byli posazeni až do úplného zákoutí restaurace (zřejmě proto, že jsme měli voucher), tak jsme se museli programu trochu přiblížit. Pro ty kdo si nechá líbit trochu drsnější chování, mohu restauraci doporučit.

Poděkujte uživateli Michal T.
Recenzováno: 3. července 2017

Je to zážitek, jak pro koho. Ne každý cizinec je z toho nadšen. Jídlo spíše průměr i s pivem. Zažít jednou to stačí, ať si tam užívají jiní, my jim nebudeme kazit zábavu.

1  Poděkujte uživateli jan1262017.
Recenzováno: 27. dubna 2017

Kvalita Plzeňského výborná ! Jídlo plně vyhovující.
Středověké chování personálu hodně zábavné. Možná exotika hlavně pro cizince které jsem viděl dost vykulené

2  Poděkujte uživateli chuze01.
Recenzováno: 8. února 2017 prostřednictvím mobilu

V podstatě stejný koncept jako Dětenice, krčma v nádherné části Prahy 1. Jídlo nic zvláštního, program celkem zajímavý, ale důvod navštívit krčmu podruhé chybí. Nicméně určitě zajimavé pro turisty.

1  Poděkujte uživateli Golfistka1.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tavern U Krale Brabantskeho, si také prohlíželi

Už jste navštívili Tavern U Krale Brabantskeho? Sdílejte své zkušenosti!