“Připadal jsem si jako v totalitě”
Recenze U Bronců

U Bronců
Č. 3 801 z 6 124 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 19. května 2018

Musím zcela objektivně říct, že nejlepší dojem na mě udělaly toalety - čisté, navoněné, dostatek mýdla a papírových ručníků. Za to 1*. Zbytek - obsluha velmi, velmi vlažná a pivo průměr. Nikdy víc.

1  Poděkujte uživateli asena20.

Recenzováno: 27. června 2017

Příjemná obsluha, kvalitní jídlo, v Praze levné, výborné pivo, pěkné posezení ve stínu, žádný problém.

Poděkujte uživateli valemare2017.
Recenzováno: 26. března 2017 prostřednictvím mobilu

Varovani: běžte se najíst jinam. Restaurace U Bronců jsme navštívili náhodou, protože jsme se rychle potřebovali naobědvat. Přestože nás servírka ujistila, že se stihneme najíst za půl hodiny, hlavní jídlo nám i přes urgenci přinesla až za 30 minut od objednání. Přitom obsazenost restaurace byla třetinová. Vývar byl dobrý, ale ceny hlavních jidel přemrštěné, naprosto neodpovídají kvalitě. Smažený sýr s americkými bramborami za 175 Kč byl gumový. Chilli guláš s rýží za 355 Kč - kyselá omáčka s masem asi z Katova šlehu... Při placení nám odmítli dát slevu za zpoždění. Číšnice hodila vinu na kuchaře a nic s tím prý neudělá. Účet 645 Kč za birell, 2 vývary a 2 hlavní jídla jsem zaplatila, ale už tam nikdy nepůjdeme.

Poděkujte uživateli krissstynka.
Recenzováno: 10. února 2017 prostřednictvím mobilu

Chodím sem občasně (bydlím kousek), pivo kolísavé kvality, jídlo na základní úrovni, obsluha podle toho jak se vyspí. Ale v poslední době pozoruji mírnou změnu k lepšímu, tak snad tento trend vydrží.

Poděkujte uživateli Jan N.
Recenzováno: 19. ledna 2017

Občas jsem zašel na oběd, pokud si člověk nedal k jídlu pití, cena ušla, jen měli hodně nepříjemnýho pinkla jako obsluhu. Dnes jsem zašel v tom mrazu s přáteli na grog a na svařák. Očekávajíc cenu cca 45 Kč - max. do 50 Kč, jsem se dopředu ani neptal kolik zaplatím. A to byla zásadní chyba. Interiér je typická nezajímavá hospoda (zlatej Mekáč), blbej pinkl jako obsluha naštěstí nebyl, tak aspoň průměrná ucházející obsluha, ale ty ceny!!! Prej zdražili kvůli EET. To tam před jeho zavedením jako tolik kradli, že i přes snížení DPH museli tolik zvýšit ceny? Svařák 75 Kč a panák rumu zalitej vodou zvanej grog za 80 Kč? Příště se tomuto pajzlu vyhnu velikým obloukem.

Poděkujte uživateli Pavel P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Bronců, si také prohlíželi

Už jste navštívili U Bronců? Sdílejte své zkušenosti!