Speculum Alchemiae Muzeum
Č. 27 z 1 224 zařízení v kategorii aktivity – Praha
Skvělá tečka za výletem do Prahy

Naprosto kouzelná a tajuplná výprava do útrob nejstaršího domu v Praze. Paní průvodkyně měla... přečíst další informace

Recenzováno: 4. srpna 2020
326v_rac
1 z 8 mist alchymie v Praze

Recenzováno: 18. ledna 2020
diblik13
Piombino, Itálie

Recenzováno: 18. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Zajimava prohlidka v byvale bylinne lekarne, ve ktere objevili tajne chodby, laboratore pote, co se Hastalske nam. propadlo po povodnich (100 leta voda).
Pruvodkyne snaziva, se zapalem vypravi pribehy.
Mlada obsluha u kasy netaktne zarazuje damy ve strednim veku do senioru kvuli sedinam, pak blekota nesmysly o sleve...

Datum zážitku: leden 2020
2  Poděkujte uživateli diblik13.
speculuma, Manažer komunikace v zařízení Speculum Alchemiae Muzeum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 22. ledna 2020

velmi Vám děkujeme za recenzi. Jsme rádi že se Vám prohlídka v muzeu líbila, a že průvodkyně Vás svým vyprávěním dokázala zaujmout.

Jak jsem již psala v odpovědi na Vaši otázku, studentské/seniorské vstupné nabízíme automaticky společně s nabídkou nezlevněné vstupenky, abychom se vyhnuli tomu že se návštěvníci budou zpětně dožadovat slevy, o kterou si při nákupu vstupenek neřekli. Jsem si jistá že ani jedna z našich zaměstnankyň Vás nechtěla úmyslně urazit.

S přáním krásného dne,
Daniela Zádová

Recenzováno: 25. října 2019

Super zážitek, zajímavé ínformace týkající se doby Rudolfa II, krásné dveře v knihovně v místnosti 1.patra, tajemné laboratoře pod zemí

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli Petr K.
Speculum A, Manažer komunikace v zařízení Speculum Alchemiae Muzeum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 17. listopadu 2019

jsme moc rádi že se Vám návštěva našeho muzea líbila.

S pozdravem,
team Speculum Alchemiae

Recenzováno: 11. května 2019

Profesionální přístup objektových průvodců, kteří dovedou výklad přizpůsobit skupině.Zážitek z prohlídky tohoto muzea nadchne dospělé i děti. Nejde o muzeum s panely, nevyužívají moderní technické prostředky, ale autenticitu zážitku návštěvy alchymistické pracovny a alchymistické dílny.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli hanaanna2017.
Recenzováno: 17. ledna 2019

Moc hezké muzeum, návštěva se mi tady moc líbila, klidně doporučím dál, myslím si že to za to stojí.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Tomáš S.
Recenzováno: 11. května 2015 prostřednictvím mobilu

Návštěva byla zajímavá, ale trochu odfláknutá. Exponáty byly propracované, téměř jak živé... Muzeu by se do budoucna změna prostředí a nebo exponátů.

3  Poděkujte uživateli Roman V.
Speculum A, Manažer v zařízení Speculum Alchemiae Muzeum, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. května 2015

Dobrý den Romane V,
Mrzí nás, že Vám přišla návštěva odfláknutá, ale jsem rádi, že se Vám líbily naše exponáty. Děkujeme za návštěvu.
S pozdravem,
Speculum Alchemiae