“Ing”

Kuchyně: Česká
Okolí: Praha 8
Okolí: Praha 8
Recenzováno: 15. října 2020

Nádherná restaurace , utulné prostředí .. výborné jídlo , příjemná obsluha ... děkujeme .. bylo to super!!!!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli tatjanag468.

Recenzováno: 18. září 2020 prostřednictvím mobilu

Nejlepší restaurace v Praze pro oslavu svatby, narozenin.Příjemná obsluha, velmi chutné jídlo, krásný interiér a velmi dobra atmosféru, doporučuji!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Natali_Grit.
Recenzováno: 10. března 2020

V restauraci jsem byla již podruhé v doprovodu přítele a nemohu ani podruhé návštěvě jinak konstatovat než dokonalé. Krásné prostředí, čisté a obsluha na obou návštěvách milá, usměvavá, ochotná a všímavá. Jídlo to bylo vynikající. Kuchařce též poklona. Gastronomický zážitek, který se jen tak už nevidí. pastva pro oči a luxus pro chuťové buňky. Dlouho jsem nenavštívila tak skvělou restauraci, kde prostředí, obsluha, nabídka jídel, chuť pokrmů ale i ceny jsou na výbornou. Děkuji, že ještě má někdo zájem o spokojenost hostů.

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli janasH3342AJ.
Recenzováno: 7. března 2020

Dobrá restaurace s velkou nabídkou jídel. Je zde pěkné posezení venku, vevnitř je velký prostor pro hosty. Není zde problém s parkováním.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli unor1967.
Recenzováno: 17. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Naprosto skvělé,není co vytknout.
Úžasná komunikace při plánování našeho velkého dne. Vše tak jak jsme se domluvili bylo. Nic nebyl problém. Jídlo,obsluha vše dobré. Mohu jen doporučit. Máme skvělí zážitek.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Veronika .

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Golemuv Restaurant, si také prohlíželi

Libeznice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Golemuv Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!