“Oběd ze stálého lístku”

Rebellion
Č. 1 796 z 6 157 Restaurace v Praze
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 16. března 2016

Dnes jsem s přítelem zašla do této restaurace, kam občas zajdu na oběd - týdenní menu na což jsem psala i v minulosti dobrou recenzi. Ale dnes se můj pohled na restauraci o 100% otočil k horšímu.Dala jsem jehněčí ramínko které mají vyfocené na webových stránkách.Přinesli mi jeden pidi plátek jehněčího, které teda bylo krásně měkké, dobře chutnalo ale porce byla tak pro 5 leté dítě a bramborová kaše na mě působila spíš jako pytlíková nebo nakombinovaná a to celé za 210,-. Přítel si dal Ramp steak a dostal na plátky nakrájený Flap steak a ještě se hádali že to to není pravda a k tomu si dal avokádový dresing ale ten avokádo nepotkal, to byla normálně česneková majonéz.Obsluha výtky nepřijala,neomluvila se a neudělala žádný vstřícný krok ještě byla dotčená a nepříjemná. Sem už asi na jídlo nezajdu.

Datum návštěvy: březen 2016
1  Poděkujte uživateli Nikola M.

Recenzováno: 13. ledna 2016

Krátky pracovní oběd a jídlo z obědniho menu.
Ze 4 jídel ve 12:30 již 2 neměli. (Menu).
Polévka smetanová s ne přílš kvalitnímy nudlemy.
Jako hlavni chod exoticky znějici mleté maso (karbanátky) zalite curry omáčkou a hranolky ze sladkych brambor).
Karbanátky snad kvůli své malosti byly suché a sladké brambory - hranolky z nich byli černé, občas spálené.
Potěšíl zdarma zákusek na konci - nakrájený piškot.
Interier příjemný, obsluha v pořádku, uvnitř mimorádne málo lidí (vedlejší restaurace naopak plná - budu ji muset zkusit také :) )

Datum návštěvy: srpen 2015
Poděkujte uživateli LacoDekany.
Recenzováno: 26. října 2015

Současnému provozovateli se konečně podařilo zlomit prokletí tohoto místa. Zažili jsme tu restauraci velmi drahou i restauraci, kde jste na obyčejné jídlo čekali celou věčnost. To vše je minulostí. Dnes vás tu čeká usměvavá, rychlá a profesionální obsluha a ceny nepřevyšující běžnou úroveň. Ovšem naprosto unikátní je kuchyně, která snese srovnání s těmi nejlepšími! Sem se prostě budete vracet, až vás bude honit mlsná. Jo - a díky za Týden jedlých kaštanů - ta polévka byla úplně snová!

Datum návštěvy: říjen 2015
Poděkujte uživateli Marck D.
Recenzováno: 20. října 2015

Sem chodím pouze na obědy a jsem velice spokojena, jedna z mála restaurací co se snaží dbát na kvalitu,pestrost a zdravý životní styl i v obědovém menu.Mohu jen doporučit :)

Datum návštěvy: říjen 2015
Poděkujte uživateli Nikola M.
Recenzováno: 12. března 2015 prostřednictvím mobilu

Všem doporučuji úžasný personál a jídlo světového formátu. Navštívil jsem tuto restauraci s přáteli a byli jsme moc spokojeni. Výborný žebra a skvělé předkrmy.

Poděkujte uživateli michal l.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Rebellion, si také prohlíželi

Už jste navštívili Rebellion? Sdílejte své zkušenosti!