“Jako v obýváku u babičky”
Recenze Tricafe

Tricafe
Č. 5 z 203 Dezerty v Praze
Kuchyně: Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Jídlo s sebou
Recenzováno: 18. července 2019

Je to nenápadná kavárna mimo hlavní proud turistů. Je zařízená v zajímavém stylu a i já jsem si připadal jako v obýváku u babičky. Byl jsem zde na obchodním jednání a klidné prostředí kavárny nám vyhovovalo. Po objednání u baru milá obsluha přinesla výbornou kávu a velice chutný koláč. Kavárna je poměrně malá, tak je tak vhodná na schůzky ve dvou.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli frantisekh2019.

Recenzováno: 26. června 2019 prostřednictvím mobilu

Moc príma, doporučuji . Stranou od turistického ruchu a přitom v centru. Obsluha milá, káva výborná. Přijdu zas.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Voyage714334.
Recenzováno: 10. června 2018

Káva a koláč celkem dobré, ale prostředí mi moc nevyhovovalo. Připadala jsem si trochu jako na návštěvě ve starém trochu ošumělém bytě. Ani popíjení kávy ze starého hrnečku s odlomeným okrajem servírovaném na dřevěném prkénku mě nenadchlo.
Kavárna byla poměrně prázdná, možná vzhledem k tomu, že na sebe nijak neupozorňuje,takže náhodný kolemjdoucí si jí ani nemusí všimnout. Nemám již v plánu se sem vracet. Dobrý zákusek se najde i jinde a v lepším prostředí.

Datum návštěvy: červen 2018
2  Poděkujte uživateli astrolozka.
Recenzováno: 6. března 2018

Malá útulná kavárna, kde si připadáte jak na návštěvě u babičky. Domácí dezerty a chuťově zajímavá káva, přes poledne vaří i polévky a obsluha je moc milá.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Vendy K.
Recenzováno: 11. března 2017 prostřednictvím mobilu

Návštěva další perfektně hodnocené kavárny dopadla na výbornou. Kavárna se nachází na malém náměstíčku na Staré Městě, dokonalé místo. Kavárna se mi líbila už z venku, po vstupu se nám dostalo milého přivítání a našlo se i místečko pro nás, hned mě zaujalo staré houpací křeslo které měl můj dědeček. Obsluha je v mužském podání, hned nám nabídli kávu a vodu, bež čekání, výběr koláčů nebyl extra velký, ale dostačující, vybrala jsem koláč s lesními plody masový. A teď to příjde, byla to naprostá dokonalost, sladké i slané výborně ochucené, vynikající. Kavárna je celá v antik stylu, interiér připomíná obývák u babičky a dědy, mělo to své kouzlo. Naprostá spokojenost, velké nadšení, krásný zážitek, děkuji lidem co tohle umí dělat, vážím si Vás a už teď se těším na další návštěvu.

Datum návštěvy: březen 2017
2  Poděkujte uživateli 964veronikap.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tricafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Tricafe? Sdílejte své zkušenosti!