“Nejlepší šafránové chai latte”
Recenze Tricafe

Tricafe
Č. 5 z 212 Dezerty v Praze
Kuchyně: Kavárna
Možnosti stravování: Snídaně, Jídlo s sebou
Recenzováno: 9. listopadu 2020

Miluju tuhle kavárnu, nejvíc šafránové chai latte. Chutná božsky. Nejmilejší barman, co všechno vysvětlí a dobře se s ním povídá. Ještě k tomu je kavárna v centru Prahy jenom kousíček od Staroměstského náměstí! Přesto, že je v centru Prahy je v kavárně klidno a útulno. Člověk může i sedět u okýnka a dívat se na Annenské náměstíčko. Romantika

Datum návštěvy: březen 2020
1  Poděkujte uživateli Marikamlckova.

Recenzováno: 18. července 2019

Je to nenápadná kavárna mimo hlavní proud turistů. Je zařízená v zajímavém stylu a i já jsem si připadal jako v obýváku u babičky. Byl jsem zde na obchodním jednání a klidné prostředí kavárny nám vyhovovalo. Po objednání u baru milá obsluha přinesla výbornou kávu a velice chutný koláč. Kavárna je poměrně malá, tak je tak vhodná na schůzky ve dvou.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli frantisekh2019.
Recenzováno: 26. června 2019 prostřednictvím mobilu

Moc príma, doporučuji . Stranou od turistického ruchu a přitom v centru. Obsluha milá, káva výborná. Přijdu zas.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Voyage714334.
Recenzováno: 10. června 2018

Káva a koláč celkem dobré, ale prostředí mi moc nevyhovovalo. Připadala jsem si trochu jako na návštěvě ve starém trochu ošumělém bytě. Ani popíjení kávy ze starého hrnečku s odlomeným okrajem servírovaném na dřevěném prkénku mě nenadchlo.
Kavárna byla poměrně prázdná, možná vzhledem k tomu, že na sebe nijak neupozorňuje,takže náhodný kolemjdoucí si jí ani nemusí všimnout. Nemám již v plánu se sem vracet. Dobrý zákusek se najde i jinde a v lepším prostředí.

Datum návštěvy: červen 2018
2  Poděkujte uživateli astrolozka.
Recenzováno: 6. března 2018

Malá útulná kavárna, kde si připadáte jak na návštěvě u babičky. Domácí dezerty a chuťově zajímavá káva, přes poledne vaří i polévky a obsluha je moc milá.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Vendy K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Tricafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Tricafe? Sdílejte své zkušenosti!