“great food, great sevoce, wine slightly overpriced”

Augustine Restaurant
Kuchyně: Evropská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti, Romantický
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 17. dubna 2017

obsluha výtečná, rychlá, ochotná; jídlo nad kvalitou obvyklou v dané cenové hladině, víno naopak kapku (sic!) předražené, (odtud hvězdička dolů), ale slušné. doporučuji!

Poděkujte uživateli twztwztwz.

Recenzováno: 3. února 2017

Restauraci jsme navštívili v lednu v rámci Grand Restaurant festivalu, kde jsme měli tříchodové degustační menu, které se párovalo s víny a celé degustaci se nedalo nic vytknout včetně obsluhy. Candát jako předkrm byl perfektně zkombinovaný s oblohou. Maso jelena se úplně rozpadalo. A dezert byl opravdu sladkou tečkou na závěr. Kuchař si se vším opravdu "vyhrál". Milá obsluha a příjemné prostředí. Na závěr nás i ostatní hosty přišel pozdravit i sám šéfkuchař Marek Fichtner, což bylo opravdu milé. V létě musí být krásné posezení na zahrádce. Jediná malá výtka, která by mohla padnout, ale netýká se jídla je, že při plně obsazené restauraci je pouze 1 malá toaleta pro dámy málo. Toalety další samozřejmě byly k dispozici, ale již ne v rámci patra a celkem daleko, jak už to u hotelových restaurací někdy bývá.

Poděkujte uživateli Jana V.
Člen TripAdvisoru
Recenzováno: 28. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Augustine restauraci jsme navštívili během Grand Restaurant Festivalu a menu bylo vynikající. Obsluha velice milá a prostředí příjemné. Po večeři nas dokonce přišel pozdravit sám šéfkuchař Marek Fichtner. Pokud se chcete dobře najíst nebo jen strávit příjemnou chvilku u sklenky vína, vřele doporučuji !

Poděkujte uživateli Člen TripAdvisoru.
Recenzováno: 16. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

Speciální zážitek v krásných prostorách a výborným jídlem. Obsluha byla usměvavá přátelská a vždy po ruce s dobrým výběrem. Prohlídku hotelu by si nikdo neměl nechat ujít. Zakončili jsme už tak úžasný večer v hotelovém baru. Velmi příjemný barman a na drink nás odhadl na výtečnou. Doporučujeme navštívit :)

Poděkujte uživateli Jirinka1.
Recenzováno: 15. ledna 2017 prostřednictvím mobilu

V rámci grand restaurant festival jsme navštívili tuto obdivuhodnou restauraci. Menu bylo složeno ze tří chodů. Ke každému z chodů bylo výborně doporučeno víno. Veškeré chody byly rafinované a nápadité. Skutečná symfonie chutí. Obsuha byla pozorná a vždy k dispozici. Závěrem nám byla nabídnuta prohlídka hotelu, kterou by si nikdo neměl nechat ujít. Celou návštěvu jsme zakončili v hotelovém baru taktéž s perfektní obsluhou. Jednoznačně doporučujeme! Nevšední zážitek!

Poděkujte uživateli Jan S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Augustine Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili Augustine Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!