“Oslava promoce”

Kuchyně: Česká, Britská, Výčep
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Okolí: Malá Strana
Recenzováno: 24. října 2017 prostřednictvím mobilu

Skvělý a usměvavý personál. Určitě rád oslavíme nějakou příležitost zde... Jídlo bylo famózní a drink nebyli vůbec slabé ani silné. Tak akorát

Poděkujte uživateli Lukas D.

Recenzováno: 18. září 2017

Kousek od zdi Johna Lennona, která na Malé straně stojí už od 70.let minulého století, najdete restauraci, která má v názvu jméno jedné z hlavních postav slavné skupiny The Beatles. Když k ní přicházíte, tak vzhledem působí jako anglický podnik, proto jsem ji zařadil do svého projektu recenzí. Je nutné říci, že na interiéru si někdo dal hodně záležet a odráží se v něm styl anglických hospůdek, to vše je spojeno s odkazem nejen na Johna Lennona, ale také celé The Beatles. Ve vstupní chodbě je na zdi nakreslená žlutá ponorka, jejíž model visí také nad vstupními dveřmi, uvnitř dominuje nádherná červená telefonní budka. O to větší bylo zklamání, že zde nenabízejí kromě fish & chips nic z britské kuchyně, více je zde zastoupena ta česká a italská, která mi do těchto prostor moc nesedí. Nenačepují vám zde ani žádné anglické pivo, po chvilce zvídání jsem se od nepříliš ochotné a asi i anglických piv neznalé obsluhy dozvěděl, že více najdu v nápojovém lístku. Působilo to na mě dojmem, že když mluvím češtinou, tak asi nebudu až tak potřebný zákazník jako ti, kteří mluví angličtinou. Alespoň vím, jakým jazykem hovořit při případné příští návštěvě, aby si mi někdo více věnoval. Pozitivně lze hodnotit to, že jsem si i bez obsluhy našel širokou nabídku londýnského pivovaru Fuller’s v lahvích, pokud by bylo alespoň jedno z těchto piv na čepu, tak by to bylo fajn, nádherné logo pivovaru by navíc ozdobilo jak exteriér, tak i pípy uvnitř. Ne všichni cizinci touží v anglicky vypadající hospodě jen po českém pivu a bylo by dobré brát ohled i na takové zákazníky. Doporučoval bych zde zavítat fanouškům The Beatles, méně tak těm, kteří hledají anglickou kuchyni nebo pití.

Poděkujte uživateli Adam G.
Recenzováno: 13. května 2017 prostřednictvím mobilu

Velke zklamani. Neprijemny zensky personal, ktery nas uz mezi dverma vyhodil s tim, ze neni misto. Never again. Terrible staff , very arogant.

Poděkujte uživateli Petr N.
Recenzováno: 4. února 2017

Jen pár kroků od zdi Johna Lennona je pub se stejným názvem. Stylově zařízený pub, pivo, jídlo, příjemný personál a samozřejmě - hudba Beatles))

Poděkujte uživateli iliss2016.
Recenzováno: 30. března 2016

Pub jsme sice celkem obtížně našli ale překvapil nás příjemný interiér. Tataráček byl dobrý, obsluha příjemná. Nic uchvacujícího, ale vše bylo v pořádku. :)

1  Poděkujte uživateli zikissenka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo John Lennon Pub, si také prohlíželi

Už jste navštívili John Lennon Pub? Sdílejte své zkušenosti!