“Staropražská hudební show”
Recenze Show U Fleků

Show U Fleků
Podrobnosti o atrakci
Recenzováno: 1. června 2016

Pokud někdo zavítá ke Flekům, neměl by si nechat Show U Fleků ujít. Hodně zábavná a docela kvalitní hudební produkce rozhodně nezklame. Zahráli a zazpívali nám známé hity od Karla Hašlera, přes lidovky až po staropražské evergreeny. Rozhodně skvěle se hodily i světoznámé věci, jako Lazebník Sevillský, Montyho čardáš, nebo Offenbachův Kankán. A večeře s "Flekovským" před vystoupením je skvělý start večera.

Poděkujte uživateli pitris2015.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 29. července 2016

Vážený hoste,

Velmi Vám děkujeme za tak krásné hodnocení. Budeme doufat, že se k nám zase vrátíte! Jsme rádi, že jste si večer užil.

S přáním krásného dne,

Kristina Vojířová

Recenzováno: 25. dubna 2016

Pivovar U Fleků je znám již od konce 15. století, má skvělou stylovou atmosféru a vaří zde skvělé černé pivo Flekovský ležák 13° po bavorském způsobu. Na představení jsem zde byla poprvé a příjemně mne překvapilo. Hezké písničky, dobrá zábava, kvalitní hudebníci, zpěváci a tanečnice. Mohu doporučit. Málokdo si na konci společně nezazpíval Škoda Lásky :-)

Poděkujte uživateli Anive2015.
Odpověď vedení:Zodpovězeno: 29. července 2016

Vážený hoste,

Děkujeme Vám za hodnocení a jsme moc rádi, že se Vám celý večer líbil!

S přáním krásného dne
Kristina Vojířová

Recenzováno: 12. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Lenka V, Manažer komunikace v zařízení Show U Fleků, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. prosince 2017

Recenzováno: 1. října 2017

Lenka V, Manažer komunikace v zařízení Show U Fleků, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. října 2017

Recenzováno: 13. září 2017

Lenka V, Manažer komunikace v zařízení Show U Fleků, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. listopadu 2017

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Show U Fleků, si také prohlíželi

Už jste navštívili Show U Fleků? Sdílejte své zkušenosti!