“Jednou perfektní, podruhé tvrdá rýže - speedy burrito kuřecí”
Recenze Burrito Loco

Burrito Loco
Možnosti stravování: Pozdě v noci
Recenzováno: 18. února 2018

Skvěle dostupný fast food přímo na zastávce otevřený do pozdních ranních hodin. Zatím jsem zde byla pouze dvakrát, poprvé jsem byla s kuřecím speedy burritem s quacamolem velmi spokojená. Podruhé jsem bohužel dostala velmi tvrdou nedovařenou rýži.

Poděkujte uživateli MMBob.

Recenzováno: 7. ledna 2018

Z této restaurace jsem si objednala 2x a nikdy tak už neučiním. V obou případech došlo k tomu, že jsem poté měla krušnou noc plnou zvracení a dalších nepříjemných nevolností. Pokaždé jsem si dávala nějaké mleté maso se zeleninou. Ač jídlo vypadá na první pohled dobře, i chutná, to, co přijde v zápětí pár hodin poté, Vám za další objednávání opravdu nestojí. Je mi líto má zkušenost, ale mám se ráda příliš na to, abych tuto nemilou zkušenost postupovala do třetice znovu. Za mne tedy nedoporučuji.

Poděkujte uživateli Veronika V.
Scott K, Owner v zařízení Burrito Loco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. ledna 2018

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Vaše zkušenost nás velice znepokojuje a rádi bychom se dozvěděli více.

Prosím, kontaktujte nás na info@burritoloco.cz

Děkujeme.

Recenzováno: 6. září 2017

Velice stručně a jednoduše měli jsme hlad.Ven z klubu a co vidíme hned naproti? Tento podnik. Co víc si přát než si dopřát jejich vynikající beef burrito, které vám dokáží připravit ani ne do pár minut.

Poděkujte uživateli Almir M.
Scott K, Manager v zařízení Burrito Loco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. září 2017

Děkujeme za ranní návštěvu!

Burrito Loco Team

Recenzováno: 23. července 2017 prostřednictvím mobilu

Jídlo je za mě naprosto bez chyby, ale o tom ani nemá smysl psát. Co opravdu stojí za zmínku je skvělá práce kluků z noční - David, Mike a Honza. Jídlo vždy rychle vydané, ale nikdy na úkor kvality a vždy se skvělou náladou. Jen tak dal

Poděkujte uživateli ka_enkaa.
Scott K, Manager v zařízení Burrito Loco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. července 2017

Děkuji vám za hezké slova!

Recenzováno: 7. května 2017 prostřednictvím mobilu

Burrito Loco opět nezklamalo. Pravě jsem se dozvěděl, ze tady to vše začalo. Prostor je menší, ale chuť a přístup k zákazníkovi je bezkonkurenční. Díky Máro! A hodně šťestí.

Poděkujte uživateli Jiri Z.
Scott K, Manager v zařízení Burrito Loco, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. května 2017

Jsme rádi, že jste byl tak spokojený.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Burrito Loco, si také prohlíželi

Už jste navštívili Burrito Loco? Sdílejte své zkušenosti!