“Sportovní zážitek a skvělé služby”
Recenze O2 Arena

O2 Arena
Č. 104 z 965 aktivity v Praze
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Recenzováno: 23. září 2017

Navštívil jsem tuto arénu už poněkolikáté a v klubovém patře jsou poskytovány vždy skvělé služby. Jídlo je chutné a perfektně připravené a personál je profesionální. Vždy si moc užiji tuto návštěvu a těším se znovu na další sportovní zážitek. Celý zážitek snižuje špatná organizace u vstupů.

Poděkujte uživateli Vladimír S.

Recenzováno: 28. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Jeli jsme kolem, tak jsme se zastavili, abychom se podívali na tuto stavbu. Velké parkoviště kolem. Hezky vytvořena stavba pro různé koncerty, sportovní aktivity.

1  Poděkujte uživateli Petr O.
Recenzováno: 5. června 2017

jednak jeste pet minut pred koncertem silene fronty ... ac jsme byli vcas, dostali jsme se dovnitr pozde a cely koncert proto zacal pozde (lidi venku byly tisice...neprofesionalni organizace) ... dale nebylo jiz mozne koupit nic k piti ani vzit dovnitr - nveim, drive se to mohlo a bylo to prijemne.... ale to nejhorsi byla strasna zima ve spodni casti areny - protrpela jsem v mukach jinak nadherny koncert Hanse Zimmera
Prisahala jsem ze do O2 areny uz nevkrocim, bohuzel hresi nato, ze jsou teer jedini teto velikosti a delaji to fakt mizerne. SKoda....pro lidi

2  Poděkujte uživateli vladkanavel.
Recenzováno: 5. června 2017 prostřednictvím mobilu

Absolutně nezvladnuta organizace u vstupu do arény, byli jsme tam hodinu před začátkem a dovnitř jsme se dostali ve 20.15..navic prohlídky (mysleli jsme, že kvůli tomu, to tak trvá-to byl omyl) byly velmi vlažné - očekávala bych větší bezpečnostní opatření vzhledem k událostem ve světě - v osm hodin otevřeli pořadatelé další vstupy-domnívám se, že to mělo být nějak oficiálně vyhlášeno - lide začali utíkat k jiným vchodum a začala se krapet šířit panika, co se vlastně děje... Nemohu opomenout ani všudy přítomný "smrad" z nabízeného občerstvení - byť byla otevřena tretina stánků.. Za cenu vstupného bych očekávala lepší servis. Koncert byl fajn-i když chyběla jakákoliv projekce, aby si posluchači mohli užít i pohled na účinkující. Srovnání: Ennio Morricone versus Hans Zimmer - NEPOROVNATELNE ač jde v podstatě o stejný žánr

2  Poděkujte uživateli Jana-grc S.
Recenzováno: 28. května 2017

Cirque du Soleil je vždy zárukou vynikajícího představení světové úrovně. Ani Varekai není výjimkou. Představení je nabité humorem, vynikající scénou a kostýmy. Hlavní jsou však super výkony umělců. Člověk odpustí i to, že některé scény se opakují. Cena je vysoká, ale odpovídá kvalitě.

Poděkujte uživateli Jiří P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo O2 Arena, si také prohlíželi

Už jste navštívili O2 Arena? Sdílejte své zkušenosti!