“Obsluha - číšník”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Praha 2
Recenzováno: 9. října 2020

Můžete něco udělat s vřelostí pana číšníka (blonďatý vyšší pán kolem 40 let), který rozdává hostům místo dobrého přání k uvítání, natož k jídlu, pouze své "kyselé držky"?
Děkuji, myslím, že v současné době , by měla být obsluha více než ráda, za klientelu!
DK

Poděkujte uživateli danielkV1420BS.

Recenzováno: 28. června 2020

Přišli jsme na oběd sedli si na zahrádce ke stolu. Po několika minutách čekání se sedící číšník zvedl ze židle se slovy,,mohli jste si sednou ještě dál třeba".tak jsme se zvedli a sedli si ještě dál o dvě ulice vedle do jiného podniku.

Datum návštěvy: červen 2020
1  Poděkujte uživateli punpuno.
Recenzováno: 19. prosince 2019

Navštívili jsme tuto restauraci s přáteli za účelem dát si pár piv a popovídat. Obsluha byla trochu pomalejší, ale to se dá odpustit, jelikož byla takřka plná restaurace. Bohužel co se již odpustit nedá je to, že nám pan vrchní naúčtoval o 10 piv více. Vzhledem k tomu, že jsme každý měli 5 piv, tak nešlo o to, že by jsme si něco neměli pamatovat.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Michal K.
Recenzováno: 22. března 2018

Právě jsem se vrátil z večeře v této restauraci, kam jsem byl pozván. osobně doporučuji, za dobré peníze, dobrý a milý servis a velmi chutné jídlo. Porce ohromná.

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Karel K.
Recenzováno: 8. září 2017

Byl jsem s rodinou na Pankráci a měli jsme nápad, že se tam i najíme. Vzhledem k davům jsem tento nápad zavrhli, sedli na metro a vystoupili na I.P.Pavlova a čirou náhodou došli až sem. Ovšem byla to náhoda šťastná, protože jsme našli to, co jsme hledali. Výbornou restauraci s kvalitní obsluhou a dobrým a kvalitním jídlem. Dokonce jsme si mohli vybrat i z poledního menu, které bylo dobře sestavené. Až se velice divím, že tu zatím neměli recenzi v češtině. Pokud se ocitnu v okolí, tak určitě zajdu sem. I kdybych si měl zajet několik stanic metrem.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli ZafodBilbrbrox.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Regenta, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Regenta? Sdílejte své zkušenosti!