“Krásná svatba díky Restauraci Baroko!”
Recenze Baroko

Baroko
Č. 3 458 z 6 205 Restaurace v Praze
Kuchyně: Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Malešice
Recenzováno: 13. října 2020

Normálně to nedělám, ale Restaurace Baroko byl tak příjemná zkušenost, že se o ni musím podělit! Na konci srpna se zde konala svatební hostina mé kamarádky. Obsluha byla úplně světová! Všichni byli ochotní, pohotoví, profesionální a usměvaví, bylo o nás opravdu skvěle postaráno. Nevěsta si pro drink ani nemusela chodit na bar, ale když jí obsluha viděla s prázdnou sklenicí, rovnou jí ji vyměnila za plnou :). Jídlo bylo skvělé, celý den jsme si všichni užili. Nám, svědkům, personál taky pomáhal s organizací a všechno, také díky nim, šlo hladce. Celý den nám zpříjemňovala krásná zahrada. Restauraci Baroko můžu opravdu doporučit i k velkým oslavám!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli radus809.

Recenzováno: 18. července 2020

Po necelém roce kdy jsme zde měli svatbu (která byla úžasná jídlo a servis dokonalé) jsme se opět vrátili od naší oblíbené restaurace ovšem takové zklamání nikdo z nás nečekal. Krkovice nedodelana brbory starší omáčka byla dobrá, výběr vína na bodu mrazu, na konci večeře jsme čekali skoro půl hodiny než si paní vrchní všimne že nemáme pití.. Po zaplacení nás nenechala ani dopit pití a zhasnula a odešla si zakourit k bráně, při odchodu jsme podotknuli že to nebylo moc dobré a že nás to mrzí ale již se nevrátíme, na to bylo řečeno že paní je na své dílo pyšná (názor hostů je jí asi jedno)

Na závěr snad jen doufat že se podnik vrátí brzy do starých kolejí, protože za jeden večer přišli o dvě akce které jsme zde chtěli udělat narozeniny a sestřičky svatba. Moc nás to mrzí.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli koryl428.
Recenzováno: 1. května 2019

Tuto restauraci všem doporučuji. Jídlo chutné, velmi ochotný, vstřícný a milý personál. Pořádali jsme tam malou svatební hostinu a vše proběhlo k naší úplné spokojenosti.
Děkujeme.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli Zuzu1846.
Recenzováno: 14. prosince 2018

Všem doporučuji tuto restauraci. Vynikající kuchyně za příjemné ceny! Ale obsluha restaurace v podání Lucie a Jiřiny byl prostě koncert. Při 100% obsazené restauraci byly milé, rychlé, usměvavé. Moc jim děkujeme!!!

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli T3KT.
Recenzováno: 20. května 2018 prostřednictvím mobilu

Průměrné jídlo, na jídlo čekáte hlodinu a půl a to opravdu nepřeháním. Nedoporučuji. Losos za 200 kč, malý výběr jídel. Nestojí to za to.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli NathalieFo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Baroko, si také prohlíželi

Už jste navštívili Baroko? Sdílejte své zkušenosti!