“Pivo”

Kuchyně: Kavárna
Okolí: Anděl
Okolí: Anděl
Recenzováno: 4. ledna 2020

Příjemné posezení s přátely u piva. Jednoduché čisté prostředí. Výborné točené pivo. Příjemná obsluha.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Roman S.

Recenzováno: 21. prosince 2019

Prostředí hezké, ceny na prahu přijatelné. Pivo a jídlo výborné výborné. Obsluha v pořádku. Přijdu. Doporučuji

Poděkujte uživateli Václav Š.
Recenzováno: 16. srpna 2019

Vynikající kuchyně, skvělé pivo! Excelentní guláš! ....naštěstí existují ještě restaurace, kde se vaří od základu!

Poděkujte uživateli Václav P.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Po delší době jsem zašla na oběd. Bylo to peklo.,, Zdravý,, salát plaval v oleji, fazolky pamatovala již lepší časy. Balkánský sýr byl prosáklý spoustou česneku. Bylo mě z toho zle i když jsem 3/4 nechala. Již nikdy!

1  Poděkujte uživateli avonkip.
Recenzováno: 6. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Výčepní Pavel nám načepoval extra výborné pivko se supr pěnou, sklenice dobře nachlazené, všechno jak má být!⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Poděkujte uživateli lucy24024.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Radegastovna Perón, si také prohlíželi

Už jste navštívili Radegastovna Perón? Sdílejte své zkušenosti!