“Titul? Jako z čeho?”

Kuchyně: Francouzská
Okolí: Žižkov
Okolí: Žižkov
Recenzováno: 7. října 2020

Překrásná restaurace s úžasným jídlem a atmosférou. Velmi příjemná obsluha. Vždy se sem rádi vracíme :).

Poděkujte uživateli SakiCZ.

Recenzováno: 26. června 2020 prostřednictvím mobilu

V této restauraci budete málokdy zklamání,nejhorší pro nás bylo,když měli po 20 letech zavrit. Personál je úžasný a jídlo výborné. Víno také. Dá se sem jít s dětmi i v páru či s přáteli. Zahrádka je velkorysá a příjemná,interiér útulný. Když se máme někde sejít,tak je to tady,každý má své oblíbené. Za mě carbonara testovony, tzatziky. Můj muž miluje čevabčiči či pljeskavici. Kámošky zas ustipce. Každý si najde svoje. Mohu jen doporučit.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli jaggy2019.
barbav2014, Owner v zařízení Mon Ami, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. června 2020

Moc děkujeme!!:-)

Recenzováno: 26. června 2020 prostřednictvím mobilu

Útulná hospůdka na Žižkově s krásnou zahrádkou a báječnou balkánskou kuchyní. Přátelská obsluha a celková pohoda. Doporučuji.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli kzbrd.

Moc děkujeme!!:-)

Recenzováno: 13. července 2019

Milá a příjemná obsluha, ta nejlepší pizza, co jsem kdy jedla, vynikající těstoviny (Putanesca jsou nej!) a taky mají super domácí bezinkovou limonádu! Zkrátka rozhodně doporučuji!
...jó a taky mají super zahrádku! ;-)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Michaela S.
barbav2014, Owner v zařízení Mon Ami, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2019

Děkujeme moc!!:-)

Recenzováno: 7. května 2019

Na restauraci jsme narazili náhodou a byli jsme mile překvapeni jak obsluhou, tak skladbou jídla. Vynikající čevabčiči i pljeskavica. Víno také výborné.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli vladimirast2015.
barbav2014, Vlastník v zařízení Mon Ami, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. května 2019

Děkujeme moc!!:-)

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Mon Ami, si také prohlíželi

Už jste navštívili Mon Ami? Sdílejte své zkušenosti!