“Špatný vtip.... 1/2 krajíce chleba k tlačence za 2 KČ ????”

Svejk restaurant U Karla - Uhrineves
Č. 2 640 z 6 221 Restaurace v Praze
Okolí: Praha 22 (Uhříněves)
Okolí: Praha 22 (Uhříněves)
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Polovina krajíce chleba k tlačence, za 2 CZK ??????
Pokud jsem do této restaurace / hospody chodil rád na výbornou Plzeň, či Kozla a skvělou česnečku, po poslední návštěvě mohu říci, že byla opravdu poslední... Aby mi restaurace k tlačence naůčtovala za polovinu krajíce chleba - 2 KČ, to už považuji za výsměch ! Nemám nic proti Couvertu, ale přinést polovinu krajíce a na účtu najít položku 2 Kč - to patří někam jinam... Bohužel nelze již dále doporučovat.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli PDosko.

Recenzováno: 8. července 2019 prostřednictvím mobilu

Česká klasika co neurazi,ale obedove menu se nemeni a vse je tezke,takze to nelze jist do nekonecna, jinak dobre. Jednou za cas staci a jsem spokojen.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli paveld830.
Recenzováno: 5. května 2019

Navštívili jsme tuto restauraci 1.5., objednali jsme si pivo 2x pohár což bylo v pořádku a pak přišla chuť na gothaj s cibulí. Ovšem co servírka přinesla místo , aby salám byl nakrajen na tenká kolečka dostali jsme 2 vysoké plátky a jeden plátek, hrůza, když jsme se ohradili, tak servírka sdělila že to tak má být a že to tak dělají.Asi vidéla gastronomii z vlaku, naprostá katastrofa. Útrata nebyla njmenší a jelikož jsme z profese a víme co se sluší dostala servírka vyšší zpropitné, ale jen třeba poděkování a slušnost v této restauraci schází.. Když jsme vyšli ven, viděli jsme kuchaře kouřit, ve špinavě umašténé zasteře, ušmudlaný.Toho kdybychom viděli předtím, tak v žádném případě bychom si nic k jídlu neobjednali. Naprostá katastrofa a hygiena žádná.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Ismaleja.
Recenzováno: 10. února 2019 prostřednictvím mobilu

Krásná pohodová hospůdky, zaměřená především na českou kuchyni s výbornou obsluhou a skvělým pivem. Nečekejte luxus ale atmosféru staročeske hospůdky.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 1973Ales.
Recenzováno: 24. června 2018

Přijeli jsme do Uhříněvsi odlovit nějaký kešky, tak jsme se na to posilnili v restauraci u Karla. A řekl bych, že to byla dobrá volba. Jídlo bylo chutné, ceny přiměřené, obsluha rychlá a milá.

Datum návštěvy: duben 2018
Poděkujte uživateli baxbady.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Svejk restaurant U Karla - Uhrineves, si také prohlíželi

Už jste navštívili Svejk restaurant U Karla - Uhrineves? Sdílejte své zkušenosti!