“Prostorná restaurace.”

Č. 1 967 z 6 136 Restaurace v Praze
Okolí: Nové Město
Okolí: Nové Město
Recenzováno: 28. listopadu 2016

Toto KFC patří mezi moje oblíbené. V rozsáhlých prostorách nabízí opravdu spoustu místa k sezení a sem tam se zde vyskytují i zásuvky. Pro někoho může být přitomnost zakódovaných toalet problémem, ale na druhou stranu sem alespoň nechodí lidi z ulice. S kvalitou jídla jsem byl vždy spokojen, jen se občas tvoří fronty.

Poděkujte uživateli Otakar B.

Recenzováno: 24. března 2016

Byli jsme s rodinou před odpoledním představením v Národním divadle na malém občerstvení. Dali jsme si kuřecí křidýlka a tortillu. Obsluha přívětivá, jídlo klasika, ale prostředí této restaurace je spíše průměrné. Jinak spokojenost.

Poděkujte uživateli Dosedla.
Recenzováno: 17. listopadu 2015

V pozdním večeru (kolem 20. hodiny) jsem hladový zavítal do této restaurace na kuře. Než jsem se dostal na řadu uběhlo 15 minut. Poté mi bylo sděleno, že nemají jinou omáčku než česnekovou. Vrcholem bylo podání studených hranolků. Post mix na bezedný nápoj nefungoval (naštěstí fungoval druhý). Z něj bohužel při volbě ledového čaje tekla pouze voda. Do této provozovny se již zřejmě nevypravím.

Poděkujte uživateli JanJonas.
Recenzováno: 11. října 2015

Zvenku socreal jídelna, ve vnitř nic moc voňavý interiér podobného ražení. Jídlo adekvátní značce, návštěva pouze ze zoufalství.

Poděkujte uživateli martinz313.
Recenzováno: 26. června 2015

Jedna z mála restaurace kfc, která má velkou kapacitu prostoru. Může tam přijít v pohodě velká skupina. Příjemné prostředí včetně personálu. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli Libor J.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KFC Na Porici, si také prohlíželi

Už jste navštívili KFC Na Porici? Sdílejte své zkušenosti!