“Velmi milé překvapení”

Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Nusle
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi milé překvapení. Jídlo a obsluha je v pořádku. A Unětické pivo velmi mile překvapilo. Stojí za vyzkoušení

Poděkujte uživateli 539jirip.

Recenzováno: 3. listopadu 2019

Byli jsme mile překvapeni velmi dobrým jídlem , každý z nás čtyř měl něco jiného a super jídlo ! I velmi rychle přinesené !
útulné prostředí to úplně není , ale jídlo skvělé !

Poděkujte uživateli Viktor H.
Recenzováno: 1. listopadu 2019

Pavouci všude kam se kouknete.Po půlroční rezervaci vám nabídnou denní menu a sdělí vám, že jídelní lístek je platný až od 15 hod.Jídlo skoro nepoživatelné,obsluha nemá tušení,co jídlo obsahuje a myslí si, že chrupavky do trhaného masa v tortille patří.Kdybychom to věděli,tak by jsme si raději dali párek v rohlíku někde u stánku.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Michal V.
Recenzováno: 27. prosince 2018

Nevím přesně jak bych tuto restauraci z hodnotila. Zastavili jsme se tam během procházky na jídlo. Jídlo mi nijak neuchvátilo. Pro mě problém s výběrem jídla, jídelní lístek by mohl být barvitější. Měla jsem pocit, že jsme celé jídlo pod dozorem. Byli obsazené dva stolečky, takže skoro prázdno, ale čekání na placení jak kdyby bylo plno. Když jsme chtěli zaplatit stravenkami, tak jsme byli propíchnuti očima. Necítila jsem se tam dobře.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Sabka S.
Recenzováno: 18. prosince 2018

Každý rok s kolegy kamarády pořádáme kulturní akci (divadelní představení) spojenou s večeří v divadle Na Jezerce. Jelikož se jedná o cca 20 lidí, je to vždy spojené se zmatky, změnami na poslední chvíli a pozdními příchody. Komunikace s vedoucím a následné řešení s personálem bylo ale velmi profesionální, jídlo objednané dopředu a objednávky pití na místě fungovalo perfektně, placení u kasy rychlé, takže jsme si to užili a doporučuji všem, kteří si chtějí dát před divadlem jídlo/pití, nemusíte se bát přijít i ve větším počtu, jen to chce trochu lepší přípravu, komunikaci a všichni budou nadšeni :-)

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli IvanBruner.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Divadelni Restaurace Jezerka, si také prohlíželi

Už jste navštívili Divadelni Restaurace Jezerka? Sdílejte své zkušenosti!