“Milé překvapení”

Profesní dům
Č. 1 950 z 6 169 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká, Mezinárodní
Vhodné pro: Místní kuchyně
Okolí: Praha 1 (City Center)
Recenzováno: 9. srpna 2017

Skvělé jídlo v centru Prahy za velmi nízkou cenu. Přátelé z ciziny byli nadšeni svíčkovou omáčkou. Překvapením byl i výborný personál! Určitě restauraci budu navštěvovat častěji.

Datum návštěvy: srpen 2017
1  Poděkujte uživateli Nikola P.

Recenzováno: 5. června 2017

Byli jsme s pritelkyni na večeri v teto restauraci a velmi mile nas prekvapil profesionalni a vrely pristup personalu. Jidlo bylo klasicky ceske a za velmi rozumnou cenu. Na male strane nas to opravdu prekvapilo. Stoprocentne se sem chceme vratit. Idealni misto pro skupiny nebo vetsi kolektivy. Bravo

Datum návštěvy: červen 2017
Poděkujte uživateli patrikhez.
Recenzováno: 14. května 2017

Do teto restaurace jsme zavitali na doporučení přátel.Hned jak jsme vešli se nas ujala velmi milá obsluha a dali jsme na jeji doporučení a k obědu jsme měli vybornou kachnčku a skvělé pivo.

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli martinekprosecco.
Recenzováno: 4. května 2017 prostřednictvím mobilu

O vikendu jsme navstivili restauraci.Byli jsme velmi mile prekvapeni.Moc jsme si pochutnali na kvalitni ceske kuchyni,velmi mila a pozorna a pratelska obsluha.Se vsim vyhovela a priznive ceny .Urcite prijdem znovu!!!!

Datum návštěvy: květen 2017
Poděkujte uživateli Martina D.
Recenzováno: 15. dubna 2015

Měla jsem objednaný stůl pro 7 lidí. Byl vkusně upraven. Většina z nás měla kuřecí plátek s broskví a sýrem. Dále jsme si objednali kachnu a svíčkovou. Všechna jídla byla skvělá a ve velkých porcích. Také nápoje byly podávány ve správné teplotě.

Datum návštěvy: duben 2015
Poděkujte uživateli Ludika88.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Profesní dům, si také prohlíželi

Už jste navštívili Profesní dům? Sdílejte své zkušenosti!