“Pekna zahradka”

Č. 3 377 z 6 209 Restaurace v Praze
Okolí: Praha-Libuš
Okolí: Praha-Libuš
Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace pobliz domova, zrekonstruovana, jidlo i ceny prumerne, ale ocenuji peknou klidnou zahradku.

Poděkujte uživateli 713andrejm.

Recenzováno: 10. září 2019

Naprosto boží vývar s játrovými knedlíčky, lepší jsme snad nikdy nejedl. Hovězí burger spíš průměr, čepovaný gambrinus také dobrý.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli martinperina.
Recenzováno: 17. března 2018 prostřednictvím mobilu

Když jsem před více než rokem udělil 5 hvězd za kvalitu a cerstvost objednaného jídla, rozhodnul jsem se dat si znova to samé jídlo, smazeny sýr hranolky tatarku. Cena smazaku 160 kc (zdražení o 50% oproti minulému roku), misto eidamu, který je pro smazak nejlepší (upozorňoval jsem již minuly rok) mají v nabídce pouze goudu, asi jej nakupuji v akci nebo tomu nerozumím ..., hranolky jsem dostal z druhé ruky, resp. Se pokusili ve friteze exhumovat nějakou starší porci hranolek, což bylo samozřejmě ihned patrne a bylo to ekl. To už bohužel není nějaký omyl kuchaře, je to aktivni umyslne pohrdání zákazníkem toho nejhrubšího zrna ... proste to těm blbcum (hostům) zkusíme předhodit znova a třeba to sezerou ... jako v té nejhorší zaplivane fackarne, kde místo kuchaře mají vypiteho bezdomovce ... Jo, zapomněl jsem na tatarku ... místo buď kupovane hotové prvotřídní kvality (napr hellmans tradiční) nebo udělané a vychucene přímo v kuchyni jsem dostal tu nejlevnější kupovanou (tipoval bych boneco), která se vyznačuje tím, ze je totálně bez chuti a připomíná polystyren rozpuštěny ve formaldehydu.
Nevím komu hospoda patří, ale vím jedno, ze jste jako host kuchaři úplně jedno ... říkám to velice nerad, ale NEVER MORE!!!

Datum návštěvy: březen 2018
Poděkujte uživateli Robert-Prague-CZ.
Recenzováno: 26. ledna 2018

Jídlo super, obsluha příjemná, bohužel při placení rozčarování, když nám každému naúčtovali několik piv navíc. Stát se to může, nicméně ještě horší byla jejich reakce, když nás obsluha urážela a vysmívala se nám.

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli 303stanislavk.
Recenzováno: 26. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Na první pohled tuctova vesnicka "Obyčejná" česká hospoda, která si na nic nehraje ... ALE o to vic vas překvapí kvalita jídla, výborný! Meli sme cockovou polévku, svíčkovou a smazeny sýr. Perfektní :) jediné co bych mohl doporucit, ze na smazeny sýr se vice hodi sýr eidam nežli gouda, ale vse jak ma byt. K tomu i ochotna obsluha. A za naprosto přijatelné ceny. Value for money 5*

Datum návštěvy: listopad 2016
Poděkujte uživateli Robert-Prague-CZ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Hertlů, si také prohlíželi

Už jste navštívili Restaurace U Hertlů? Sdílejte své zkušenosti!