“výborné polévky a vynikající chačapuri”

Polévkárna paní Mančo
Č. 1 597 z 6 037 Restaurace v Praze
Kuchyně: Evropská, Česká
Vhodné pro: Místní kuchyně
Vhodné pro: Místní kuchyně
Recenzováno: 16. ledna 2018

výborné a netypické polévky, naprosto vynikající sýrové placky chačapuri, výborné domácí limonády, dobré kafe a mňam domácí dezerty... moc hezké a příjemné domácí prostředí, milá obsluha... a v neposlední řady hezké čisté wc:)

Poděkujte uživateli Zuzana G.

Recenzováno: 8. listopadu 2017

Kdyz se podivate na nabidku jidel a jejich cen, tak se muze na prvni pohled zdat, ze jste nasli sve budouci oblibene mistecko na obed. Bohuzel prvotni nadseni rychle opadne, kdyz zacnete jist. V polevce, ve ktere melo byt maso, ho nebyl ani naznak nejenom chutove, ale ani fyzicky jsem maso v polevce nenasla. Coz je svym zpusobem podvod , protoze ja jsem si schvalne objednala polevku s masem, protoze jsem je chtela. Po zaplaceni mi ale byla dana polevka ktera tomu neodpovidala. Vetsina receptu jsou smesi nejlevnejsich surovin na trhu, takze velka polevka za skoro 70 korun, ktera ma vyrobni hodnotu asi 7 Kc, se mi proste nezda jako "good deal" . Obvlaste vodova konzistence nekterych polevek je velice odpudiva. Vzhledem k tomu, ze jsem mela nekolik spoluzaku primo z Gruzijskeho hlavniho mesta Tbilisi, tak vim moc dobre jak ma Gruzijske jidlo chutnat a tak bohuzel v Polevkarne nechutna. Nejvic mi vadi jak moc jsou jidla osizena a neautenticka. Obsluha studena, netecna, nezaujme a nezajimate ji. Takze ja uz se urcite nevratim, jeste mi dluzi penize za masove jidlo bez masa.

Poděkujte uživateli AlenaV92.
Recenzováno: 1. března 2017

Velmi příjemná, ale bohužel maličká restaurace bez obsluhy...velká nabídka polévek, ale já jsem zavítal za gruzínskou kuchyní...menší nabídka odpovídá velikosti podniku...parádní jídlo, které mi připomnělo cesty po Gruzii...příjemná podnik se zajímavým sortimentem, určitě stojí za to navštívit...

1  Poděkujte uživateli Matuty.
Recenzováno: 17. března 2016

V této restauraci mají vynikající khachapuri placky, obvzvlášť v kombinaci s polévkou, o které si můžete být jistí, že je vynikající. Pokud chcete k obědu něco jiného a bez masa, tak mohu jen doporučit.

1  Poděkujte uživateli John_Bohemian.
Recenzováno: 29. října 2015 prostřednictvím mobilu

Narazili jsem na tento podnik náhodou, kdy jsem měla hlad. Vešli jsem dovnitř a hned jsme si tu oblíbili, nejen prostorově, ale i chutově. Moc výborné polévky a k tomu pizza chléb mňamózní! Také podávají dezerty i bezlepkové

1  Poděkujte uživateli Májuš F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Polévkárna paní Mančo, si také prohlíželi

Už jste navštívili Polévkárna paní Mančo? Sdílejte své zkušenosti!